logo

Національний транспортний університет отримав доступ до електронного каталогу видавництва Bentham Science до 15 грудня 2021 року включно!

Bentham Science – це компанія, яка видає науково-технічні, медичні журнали та електронні книги. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 журналів як в електронному, так і в друкованому форматі. Журнали охоплюють різні дисципліни в галузі фармацевтичних досліджень та розробок, медичних спеціальностей, інженерії, технологій та суспільних наук.

Для доступу до електронних каталогів необхідно перейти за покликанням:

Національний транспортний університет отримав доступ до баз даних EBSCO до 31 грудня 2021 року включно!

Платформа EBSCOhost – це інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси мають широке тематичне охоплення: від бізнесу, гуманітарних наук та екології.

Доступ до баз даних EBSCO надається через пошуковий інтерфейс на платформі EBSCOhost за IP-адресами установи без введення логіну та паролю.

Пошук інформації в базі даних EBSCO здійснюється за посиланням: https://web.b.ebscohost.com/ehost/search/basic?vid=0&sid=4b689a4c-73e1-441a-9160-7561b67bd6df%40sessionmgr101

Звертаємо Вашу увагу, що доступ до цих каталогів можливо здійснити тільки з комп’ютерів мережі НТУ.

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО