Конференція «Сучасні методи і технології проектування, будівництва, експлуатації автомобільних доріг, споруд на них та управління проектами їх розвитку»

22-24 листопада 2016 року в Національному транспортному університеті відбудеться конференція «Сучасні методи і технології проектування, будівництва, експлуатації автомобільних доріг, споруд на них та управління проектами їх розвитку».

В рамках виконання міжнародного проекту TEMPUS «Центри передового досвіду для молодих вчених» CERES (Centers of Excellence for young RESearchers) 544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHES будуть представлені стендові доповіді молодих вчених.

За результатами роботи конференції оргкомітет планує опублікувати матеріали конференції окремим фаховим збірником наукових праць (технічні науки), який відповідає вимогам ВАК України..

Запрошуємо взяти участь всіх бажаючих. Детальна інформація про конференцію, приклад заявки на участь та вимоги до оформлення матеріалів ви можете побачити в прикріпленому файлі.