logo

НОВИНИ

Проведення першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобільний транспорт», «Технічна експлуатація автомобілів»

Згідно з наказом ректора НТУ «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» №31, від 30.01.2019р.   20 лютого 2019 року в ауд. 342  о 1310 год   відбудеться І етап олімпіади «Автомобільний транспорт» та з навчальної дисципліни «Технічна експлуатація автомобілів». Учасникам буде запропоновано 5 завдань з таких дисциплін навчального плану: технічна експлуатація автомобілів; основи технічної діагностики автомобілів; експлуатаційні матеріали; електронне та електричне ...

Оголошено конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій

Міністерством освіти і науки України оголошено конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Склад наукового комітету формується з вчених, які є науковими лідерами, мають визначні наукові здобутки, бездоганну репутацію та довіру в науковому середовищі, а також представляють основні напрямки наукової і науково-технічної діяльності в Україні. Кандидатів у члени комітету висувають Вчені ради наукових установ, ЗВО, групи вчених. Самовисування не передбачене. ...

13 листопада 2018

ОГОЛОШЕННЯ 13 листопада 2018 р. о 13.10 в аудиторії 106 (вул. М.Бойчука, 42) відбудеться відзначення Дня української писемності та мови, а також відкриття в НТУ IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Запрошуються всі бажаючі.

Відкриття Навчально-наукового центру дорожніх машин «НТУ – Цеппелін-Катерпіллар»

Під час відкриття Центру відбудеться ознайомлення гостей та студентів із зразками найсучаснішої дорожньо-будівельної техніки компанії «Caterpillar», обладнанням для діагностування машин, прийомами діагностування. Запрошуються студенти, викладачі та співробітники університету 08 жовтня 2018 року  12:00 внутрішня територія головного корпусу університету (ауд. 140)

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО