Начальник Міжнародного освітянського центру інформаційних технологій

ljaskovskij-v-pЛясковський Віктор Петрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри електроніки та обчислювальної техніки, Відмінник освіти України, нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Кабінет: 244-3
E-mail: lvp@ntu.edu.ua

Здійснює керівництво центром, організовує та координує його роботу, представляє МОЦІТ у взаємовідносинах зі структурними підрозділами НТУ та підприємствами, установами і організаціями, забезпечує впровадження сучасних науково-технічних розробок інформаційних технологій в науково-педагогічну та управлінську діяльність університету та здійснення необхідних заходів щодо ефективного використання сучасних програмно-технічних засобів в університеті.

Заступник начальника центру

pravoverov-o-v

Правовєров Олег Віталійович

Кабінет: 244-5
E-mail: pravoverov@ntu.edu.ua

За відсутністю начальника центру здійснює керівництво центром, координує роботу та бере безпосередню участь в розробках, впровадженні та експлуатації програмних комплексів в науково-педагогічну та управлінську діяльність університету.

Заступник начальника з супроводу інформаційних систем та баз даних

zaharov-o-o

Захаров Олександр Олександрович

Кабінет: 244-8
E-mail: zakharov@ntu.edu.ua

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії з інформаційного забезпечення, відповідальна особа за внесення повних та достовірних даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, відповідальна особа за формування в Єдиній державній електронній базі з питань освіти замовлень на отримання інформації для виготовлення документів про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка.

Керівник філіалу МОЦІТ

myhailuk-i-iМихайлюк Ігор Іванович

Телефон: +38 (044) 285-08-37
E-mail: mihailiuk@ntu.edu.ua

Сектор засобів комп’ютерної техніки

Завідувач сектора

popova-l-sПопова Лідія Сергіївна

Кабінет: 244-1
E-mail: popova@ntu.edu.ua

Співробітники сектора засобів комп’ютерної техніки

• Дроботько Олег Анатолійович – провідний інженер.
  • Дятчик Данило Ігорович – інженер-електронік І кат.
  • Ковтун Максим Юрійович – інженер-електронік ІІ кат.
  • Семенчук Олег Володимиролвич – інженер- системотехнік ІІ кат.
  • Капралов Дмитро Богданович – інженер-системотехнік .
  • Хизьов Олександр Геннадійович – технік І кат.
  • Жидкова Людмила Михайлівна – оператор.
  • Сидоренко Микита Сергійович – оператор.
  • Рогальський Володимир Олександрович – оператор.
  • Щербаков Андрій Сергійович – оператор.
  • Горнаков Ілля Сергійович – оператор

Сектор розробки та експлуатації програмних засобів

Завідувач сектора розробки та експлуатації програмних засобів – посада вакантна.

Кабінет: 244-8

Співробітники сектора розробки та експлуатації програмних засобів

• Ковтун Микола Юрійович – iнженер-програміст І кат.
  • Асріян Тетяна Миколаївна – iнженер-програміст І кат.
  • Пилипейко Сергій Станіславович – інженер-програміст ІІ кат.

Міжнародний освітянський центр інформаційних технологій (МОЦІТ) є основним структурним підрозділом Національного транспортного університету (НТУ) Міністерства освіти і науки України (МОНУ). Центр створений наказом ректора НТУ № 338 від 21 жовтня 2003 року на базі Інженерного центру інформаційних технологій НТУ. Офіційне відкриття відбулося 15 вересня 2004 року. МОЦІТ здійснює свою роботу за напрямками “Автоматизація і інформатизація науково-педагогічної та управлінської діяльності університету і гармонізація їх у відповідності до міжнародних стандартів” на основі “Положення про МОЦІТ“.

МОЦІТ здійснює свою роботу за напрямками “Автоматизація і інформатизація науково-педагогічної та управлінської діяльності університету і гармонізація їх у відповідності до міжнародних стандартів” на основі “Положення про МОЦІТ”.

Основними завданнями МОЦІТ є:

• Впровадження сучасних інформаційно-телекомунікаційних мереж;
  • Створення і супроводження інтегрованого автоматизованого комплексу управління;
  • Проведення науково-дослідних робіт за напрямками діяльності центру;
  • Розробка та впровадження спеціалізованого та прикладного програмного забезпечення;
  • Розробка та впровадження нормативно-технічної документації з напрямків діяльності центру.

Більш докладну інформацію про Міжнародний освітянський центр інформаційних технологій можна знайти на сайті центру http://mocit.ntu.edu.ua.

Адреса: 01010 Україна, м. Київ, Суворова 1, к. 244.
E-mail: mocit@ntu.edu.ua