logo

Вельмишановні друзі!

Ви закінчили загальноосвітню середню школу, ліцей або професійно-технічне училище, коледж або технікум, одержали атестат про повну загальну середню освіту або диплом молодшого спеціаліста і хочете продовжувати навчання. Перед вами складна задача: вирішити, куди піти вчитися, яку спеціальність обрати. Необхідно вибрати з багатьох єдину свою, яка б відповідала інтересам і смакам, можливостям і знанням, була б потрібна і сьогодні, і у майбутньому, а також вирішити, де її набути.

Тих вступників, яких цікавить транспорт – дуже важлива галузь господарства нашої країни – і пов’язані з ним проблеми, я запрошую до провідного в цій галузі вищого навчального закладу України – Національного транспортного університету, створеного 7 листопада 1944 року як Київський автомобільно-дорожній інститут (КАДІ).

У складі університету п’ять факультетів (автомеханічний; транспортного будівництва; транспортних та інформаційних технологій; менеджменту, логістики та туризму; економіки та права), три центри (Центр заочного та дистанційного навчання; Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів; Центр міжнародної освіти), три навчально-консультаційні центри – у м. Львів, м. Івано-Франківськ та м. Кривий Ріг, Барський коледж транспорту та будівництва, Державний вищий навчальний заклад «Київський транспортно-економічний коледж», Житомирський автомобільно-дорожній коледж, Надвірнянський коледж, Львівське вище професійне училище транспортних технологій та сервісу, ліцейні класи в навчальних закладах І рівня акредитації. При університеті функціонує Науково-дослідний інститут проблем транспорту і будівельних технологій, Міжнародний освітянський центр інформаційних технологій, є аспірантура та докторантура.

На п’ятьох факультетах нашого університету готують фахівців освітніх рівнів бакалавра та магістра на денній формі навчання за двадцятьма двома спеціальностями та сорока фаховими спрямуваннями та спеціалізаціями. Центр заочного та дистанційного навчання готує фахівців на заочній формі навчання. Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів здійснює навчання на заочній формі на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, а також готує до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів. Центр міжнародної освіти веде навчання іноземних громадян за спеціальностями університету.

Для тих, хто має освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, за певними спеціальностями університету передбачений скорочений строк навчання для здобуття ступеня бакалавра. Ті, хто здобули ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) бакалавра в іншому ВНЗ, можуть продовжити навчання в НТУ за програмами підготовки магістрів.

Важливість та актуальність наших спеціальностей підтверджує те, що всі випускники працевлаштовані, причому працюють відповідно до отриманої в університеті спеціальності, одержують моральне задоволення від своєї роботи і непогано матеріально забезпечені. Серед них багато відомих організаторів виробництва різних рівнів, досвідчених викладачів і знаних вчених. Чимало випускників плідно працюють зараз у нашому університеті.

У нас цікаво вчитися. Наші викладачі – знаючі, ерудовані педагоги, мають почесні звання заслужених працівників за профілем роботи та державні нагороди. Крім викладацької діяльності, вони плідно займаються науковою роботою. Багато з них стали лауреатами Державних премій України в галузі науки і техніки. Для навчання створена хороша матеріально-технічна база, заняття проводять у спеціально обладнаних навчальних аудиторіях і лабораторіях, сучасних комп’ютерних класах. Студенти, проходячи практику в умовах, наближених до майбутньої професійної діяльності, здобувають робітничі професії. Для вивчення конструкції та набуття практичних навичок з управління є сучасні транспортні засоби.

Під керівництвом кваліфікованих викладачів та з їх допомогою Ви здобудете все те, що потрібно фахівцю сьогодні: глибокі теоретичні знання і здатність набувати їх самостійно, щоб згодом крокувати в ногу з потребами часу, спроможність творчо мислити, різноманітні практичні навички, уміння жити і працювати в колективі, керувати людьми. Ви станете по-справжньому освіченою і культурною людиною.

Університет плідно розвиває міжнародні зв’язки з провідними вищими навчальними закладами зарубіжжя.

В університеті піклуються про фізичний розвиток студентів, добре налагоджена спортивна робота: є спортивний комплекс з плавальним басейном, літній спортивно-оздоровчий табір. Найбільшою популярністю користується мотоспорт – університетська команда відома всій Україні та за її межами. Не забуте і дозвілля: кожному зі студентів дається можливість розвивати свої здібності в художній самодіяльності, командах КВН. Регулярно проводяться вечори, на котрих можна цікаво і весело відпочити.

Одним із першорядних завдань університету є створення належних побутових умов для проживання студентів: ті, що приїхали на навчання з інших населених пунктів, забезпечуються гуртожитками, де є все необхідне для нормального проживання і навчання.

З інформації, розміщеної на нашому сайті, Ви можете дізнатися про спеціальності, фахівців з яких готує університет; про місце і роль наших спеціальностей в економіці країни; про дисципліни, які будете вивчати, обравши той або інший фах; про посади, що зможете обіймати після закінчення університету.

На сайті Ви зможете ознайомитися з Правилами прийому до університету у 2017 році, а також знайдете іншу необхідну вступникові інформацію.

Я бажаю вам правильного вибору майбутньої спеціальності, перемоги у конкурсі та успішного навчання в нашому університеті. Нехай ваші бажання збудуться. Щасливої вам дороги!

З повагою,
Ректор Національного
транспортного університету

podpis

М.Ф. Дмитриченко

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО