logo

Філіпова Галина Андріївна — Відповідальний секретар Приймальної комісії, професор кафедри автомобілів, кандидат технічних наук, доцент, професор НТУ, член-кореспондент Транспортної академії України, Відмінник освіти України, Почесний автотранспортник України. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, Почесною грамотою Верхової Ради України, Подякою і Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, ювілейною медаллю «За вірність заповітам Кобзаря».

Народилася 4 вересня 1954 року. Закінчила середню школу № 71 м. Києва. Навчалася у Київському автомобільно-дорожньому інституті на автомобільному факультеті за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство», який закінчила з відзнакою у 1976 році.

Після закінчення інституту отримала направлення на роботу у ДержавтотрансНДІпроект, де працювала у відділі організації пасажирських перевезень на посадах інженера та молодшого наукового співробітника.

Від 1989 року працювала у Київському автомобільно-дорожньому інституті (нинішньому Національному транспортному університеті) на посадах молодшого наукового співробітника, наукового співробітника, старшого наукового співробітника науково-дослідного сектора, асистента та доцента кафедри автомобілів. Від 2012 року – професор кафедри автомобілів.

У 1997 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.03 – автомобілі і трактори. Тема дисертації «Підвищення техніко-експлуатаційних властивостей газобалонних автомобілів».

У 2001 році присвоєно вчене звання доцента, у 2012 році – вчене звання професора Національного транспортного університету.

Викладацьку роботу поєднує з науковою діяльністю. Займається проблемами поліпшення експлуатаційних властивостей автомобілів, двигуни яких працюють на альтернативних видах палива, та методології вищої школи. Керує науковою роботою аспірантів, є автором понад 100 наукових праць.


Приймальня: 01010 Україна, м. Київ, вул Омеляновича-Павленка (Суворова), 1, к. 119б
Телефон: +38 (044) 280-54-09
E-mail: pkntu@ntu.edu.ua

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО