logo

ludchenko-y-oЛудченко Ярослав Олександрович — начальник відділу, кандидат економічних наук, доцент.

Телефон: (044) 284-26-26, (044) 361-10-33
E-mail: yal@i.com.ua

Група додрукарської підготовки

harchenko-t-oХарченко Тетяна Олександрівна — заступник начальника з питань періодичних видань, провідний інженер.

Телефон: (044) 284-26-26
E-mail: redotdel@gmail.com

biluk-l-vБілик Людмила Василівна — економіст-верстальник, провідний інженер.

Телефон: (044) 284-26-26
E-mail: bilyk76@bk.ru

zemba-o-iЗемба Олена Ігорівна — дизайнер відділу, інженер І категорії.

Телефон: (044) 284-26-26
E-mail: elena7_kiev@ua.fm

Виробнича група

golota-k-oГолота Катерина Олександрівна — начальник виробничої групи, інженер І категорії.

Телефон: (044) 284-26-26
E-mail: gita-katja@rambler.ru

Сьогодні редакційно-видавничий відділ уявляє собою потужну вdodatokидавничу базу вузу і майже повною мірою забезпечує всі потреби університету в друкованій продукції. Річний обсяг випуску різноманітної поліграфічної продукції в грошовому еквіваленті вже перевищив відмітку 700 тис. грн. на рік. Щороку із відділу виходить не менше 40 підручників, навчальних посібників, монографій та понад 60 000 прим. навчально-методичної літератури. Виходять вісім періодичних наукових збірників, тези та програми щорічної наукової конференції, велика кількість бланкової та рекламної продукції університету. Якість продукції відділу сьогодні не тільки не поступає, а в багатьох випадках перевищує аналогічні видання.

З 2015 року відділ почав виготовляти персоналізовані дипломи молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра про вищу освіту та додатки до них європейського зразка не тільки для своїх потреб а і для потреб інших закладів вищої освіти України.

diplom_nabor
Всі підручники, навчальні посібники, монографії та наукові періодичні видання, що виготовляються у відділі друкуються на високоякісному папері; книжкові блоки зшиваються на ниткошвейній машині, біндеруються повнокольоровою обкладинкою з обов’язковим припресуванням полімерною плівкою.

 

У відділі також видається щомісячна періодична газета “Автодорожник”. Газета має наклад 1000  примірників. Керівник  ‒ Р.С. Лисак.

dsc_0159_Сьогодні у відділі працюють 12 чоловік. В групі додрукарської підготовки видань працюють: провідний інженер – верстальник Харченко Т.О., Нечипоренко О.М., інженер 1 категорії – верстальник-економіст Білик Л.В., інженер 1 категорії Скубій П.Л., інженер І категорії – дизайнер Земба О.І.. У виробничій групі працюють: інженер ІІ категорії – оператор різографу Голота К.О., ст. лаборант – оператор різографу Ночвай С.І., ст.. лаборант – друкар офсетного виробництва Кривенко В.М., ст. лаборант – оператор ніткошвейної машини Ткаченко М.А., ст. лаборант – оператор дротошвейної машини Лукашова-Копаниця Н.М., ст.. лаборант – брошурувальники Лещенко Р.П. та Кривенко Н.І.

dsc_0115

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО