logo

hmelevskij-m-oХмелевський Микола Олександрович  Директор Центру, кандидат економічних наук, професор. Відмінник освіти України, нагороджений знаком “За наукові досягнення”, Почесною грамотою Верховної Ради України.

Тел./факс. (044)280-99-17.

Заступники директора:

miskova-t-iМіськова Тамара Іванівна — заступник директора з навчально-організаційної роботи, старший викладач кафедри транспортного права і логістики. Відмінник освіти України. Нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України.

Посадові обов’язки:

Організація та планування навчального процесу у студентів заочної форми навчання (спеціаліст, магістр) та курсів доуніверситетської підготовки. Робота з замовниками щодо формування контингенту слухачів з підвищення кваліфікації (курсова підготовка, стажування).

zarucka-o-i

 

 

Заруцька Олена Ігорівна — заступник директора з навчально-методичної роботи, кандидат економічних наук, секретар Ради Центру.

Посадові обов’язки:

Організація та планування навчального процесу у студентів заочної форм навчання. Виховна робота зі студентами.

Співробітники центру:

kuselova-t-vКисельова Тетяна Володимирівна — методист вищої категорії.

Посадові обов’язки:

Організація навчального процесу та ведення навчально-методичної документації груп студентів. Формування розкладу занять в Центрі. Проведення моніторингу та підготовка інформаційних даних для звітів по Центру.

 

 

 

Коваль Галина Євгеніївна — методист 2 категорії.

Посадові обов’язки:

Ведення діловодства. Підготовка навчально-методичної документації груп студентів. Проведення моніторингу та підготовка інформаційних даних для звітів по Центру. Секретар Ради Центру.

 

 

 

Кравчук Станіслава Марківна — методист.

Посадові обов’язки:

Підготовка навчально-методичної документації груп студентів. Проведення моніторингу та підготовка інформаційних даних для звітів по Центру. Підготовка навчального процесу на курсах до ЗНО.

 

 

 

Крупченко Наталія Вячеславівна — методист 2 категорії.

Посадові обов’язки:

Підготовка навчального процесу та ведення навчально-методичної документації груп студентів. Проведення моніторингу та підготовка інформаційних даних для звітів по Центру.

 

Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів здійснює:

 

Підготовка фахівців здійснюється на основі галузевих стандартів вищої освіти Міністерства освіти і науки України, затверджених наказом МОН від 06.06.02 № 330.

Навчальний процес в Центрі ведуть провідні викладачі (професори, доценти) кафедр Національного транспортного університету. До проведення лекцій, семінарських, практичних занять, керівництва дипломними роботами студентів залучаються висококваліфіковані фахівці інших вищих навчальних закладів, державних установ, підприємств, організацій у галузі транспорту, державного нагляду охорони праці, митного комітету, страхової діяльності тощо.

По завершенню навчання випускники отримують диплом державного зразка.

Сучасна, орієнтована на міжнародні норми навчально-виробнича база з обладнанням вітчизняного і зарубіжного виробництва, нові методики навчання, висококваліфіковані викладачі гарантують досягнення кожному студенту, слухачу необхідного рівня кваліфікації.


Адреса центру: Україна, 01010, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 1, к. і260
Телефон: 280-99-17
Е-mail: iebt_dv_ntu@ukr.net

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО