logo

Директор:

hmelevskij-m-oМіськова Тамара Іванівна — директор, старший викладач кафедри транспортного права і логістики. Відмінник освіти України. Нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України.

Тел. (044)280-99-17, електронна адреса: ntucpk@gmail.com

 

 

Співробітники центру:

kuselova-t-vКисельова Тетяна Володимирівна — методист вищої категорії.

Посадові обов’язки:

Організація навчального процесу та ведення навчально-методичної документації з підвищення кваліфікації викладачів та спеціалістів. Формування розкладу занять в Центрі. Проведення моніторингу та підготовка інформаційних даних для звітів по Центру.

 

 

Кравчук Станіслава Марківна — методист.

Посадові обов’язки:

Підготовка навчально-методичної документації з підготовчик курсів до НМТ та ЄВІ. Проведення моніторингу та підготовка інформаційних даних для звітів по Центру.

 

 

 

Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів здійснює:

 

Навчальний процес в Центрі ведуть провідні викладачі (професори, доценти) кафедр Національного транспортного університету. До проведення лекцій, семінарських, практичних занять залучаються висококваліфіковані фахівці інших вищих навчальних закладів, державних установ, підприємств, організацій у галузі транспорту, державного нагляду охорони праці, митного комітету, страхової діяльності тощо.

Сучасна, орієнтована на міжнародні норми навчально-виробнича база з обладнанням вітчизняного і зарубіжного виробництва, нові методики навчання, висококваліфіковані викладачі гарантують досягнення кожному слухачу необхідного рівня кваліфікації.


Адреса центру: Україна, 01010, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 1, к. і260
Телефон: 280-99-17
Е-mail: ntucpk@gmail.com

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО