logo

hmelevskij-m-oХмелевський Микола Олександрович  Директор Центру, кандидат економічних наук, професор. Відмінник освіти України, нагороджений знаком “За наукові досягнення”, Почесною грамотою Верховної Ради України.

Тел./факс. (044)280-99-17.

Заступники директора:

miskova-t-iМіськова Тамара Іванівна — заступник директора з навчально-організаційної роботи, старший викладач кафедри транспортного права і логістики. Відмінник освіти України. Нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України.

Посадові обов’язки:

Організація та планування навчального процесу у студентів заочної форми навчання (спеціаліст, магістр) та курсів доуніверситетської підготовки. Робота з замовниками щодо формування контингенту слухачів з підвищення кваліфікації (курсова підготовка, стажування).

 

 

Співробітники центру:

kuselova-t-vКисельова Тетяна Володимирівна — методист вищої категорії.

Посадові обов’язки:

Організація навчального процесу та ведення навчально-методичної документації груп студентів. Формування розкладу занять в Центрі. Проведення моніторингу та підготовка інформаційних даних для звітів по Центру.

 

 

Кравчук Станіслава Марківна — методист.

Посадові обов’язки:

Підготовка навчально-методичної документації з підготовчик курсів до НМТ та ЄВІ. Проведення моніторингу та підготовка інформаційних даних для звітів по Центру.

 

 

 

Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів здійснює:

 

Підготовка фахівців здійснюється на основі галузевих стандартів вищої освіти Міністерства освіти і науки України, затверджених наказом МОН від 06.06.02 № 330.

Навчальний процес в Центрі ведуть провідні викладачі (професори, доценти) кафедр Національного транспортного університету. До проведення лекцій, семінарських, практичних занять залучаються висококваліфіковані фахівці інших вищих навчальних закладів, державних установ, підприємств, організацій у галузі транспорту, державного нагляду охорони праці, митного комітету, страхової діяльності тощо.

Сучасна, орієнтована на міжнародні норми навчально-виробнича база з обладнанням вітчизняного і зарубіжного виробництва, нові методики навчання, висококваліфіковані викладачі гарантують досягнення кожному слухачу необхідного рівня кваліфікації.


Адреса центру: Україна, 01010, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 1, к. і260
Телефон: 280-99-17
Е-mail: iebt_dv_ntu@ukr.net

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО