logo

neuvoo.com.ua — це онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агенств і бірж праці.

«Neuvoo — це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших ми індексуємо і збираємо на одному порталі 100% вакансій країни і надаємо до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.»


Головне управління Пенсійного фонду України Київської області запрошує на співбесіду для подальшого працевлаштування випускників у підрозділу інформаційних систем та електронних реєстрів управління супроводження і розвитку інформаційних систем та електронних реєстрів департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів.

За детальною інформацією звертатися за адресою: м. Київ, вул. Ярославська, 40, тел. 425-86-00, 462-55-48. E-mail: gu@ko.pfu.gov.ua.


Національна поліція України оголошує конкурс на вакантні посади до Головного управління Національної поліції у м. Києві.

За детальною інформацією звертатися до відділу кадрового забезпечення Деснянського УП ГУНП у м. Києві за адресою:

м. Київ, вул. Драйзера, 9-б та за телефонами: 515-98-78, 515-25-29, 067-240-28-80.


Компанія “НІКО АвтоАльянс” (офіційний дилер NISSAN в Києві та Київській області) запрошує на роботу випускників на вакантні посади:

  • адміністратор автосервісу (СТО);
  • комірник складу запчастин;
  • слюсар з ремонту автомобілів;
  • автомаляр.

Ми пропонуємо:
– офіційне працевлаштування згідно КЗпП;

– можливість навчання, професійного розвитку;

– стабільну, конкурентну зарплату.

Детальніше про компанію читайте на сайті: www.nissan-ask.com.ua

За інформацією звертатися за адресою:

м. Київ, вул. Корабельна 4-А за тел. 050-386-25-68096-803-02-43

Будемо ради бачити Вас в нашій команді професіоналів!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО