В передмісті м. Києва с. Плюти розташований спортивно-оздоровчий табір «Зелений бір» з повним комплексом споруд соціального характеру, який було засновано 2 серпня 1958 року.

На території табору розташовано 35 літніх будиночків, в яких за одну зміни може відпочивати до 80 студентів та співробітників університету. Табір приймає всіх бажаючих відпочити і працює починаючи з 1 липня. Всі відпочиваючі забезпечуються 3-х разовим харчуванням у великій та затишній їдальні.

tabir1

tabir2

Для оздоровлення відпочиваючих табір оснащений полем для міні-футболу, волейбольним майданчиком, тренажерним залом, дитячим майданчиком, тенісними столами, і т.д. Під час відпочинку серед дорослих і дітей проводяться культурні і спортивно-масові заходи. Працює гурток дитячої творчості. Чисте цілюще соснове повітря і чиста вода у р. Козинка дає можливість зміцнити здоров’я дорослих і дітей.

tabir2

tabir4