Центр студентської творчості та дозвілля

Центр студентської творчості та дозвілля НТУ відкриває для студентів світ натхнення, таланту та творчості. Кожен студент має можливість спробувати віднайти, розкрити та продемонструвати свій талант або бути нашим вдячним глядачем.

Кожен рік ЦСТД проводить:

• Чемпіонат КВН на кубок НТУ
  • Співочий голос НТУ
  • НТУ має талант

В ЦСТД діють такі підрозділи:

КВН

КВН НТУ проводить щорічний турнір серед факультетських команд. З кращих студентів складається збірна команда КВН НТУ, яка приймає участь у різноманітних районних та міських конкурсах.

Керівники – Амплєєва Наталія Сергіївна та Олевський Петро Олегович

Вокальна студія

Учасники колективу займаються уроками вокалу, підготовкою концертних номерів для заходів ЦСТД, допомогою вокалом командам КВН.

Керівник – Юрченко Олександра Юріївна

Хореографічна студія

Учасники колективу займаються підготовкою хореографічних номерів у сучасних жанрах для заходів ЦСТД.

Керівник – Фролов Олексій Вікторович

Студія художнього слова

Учасники колективу займаються підготовкою концертних номерів у розмовному жанрі. Також студія готує ведучих для всіх заходів ЦСТД.