Керівництво центру:

Директор Центру студентської творчості та дозвілля

Амплєєва Наталія Сергіївна – У 1989 р. закінчила Київський державний інститут культури ім. О.Є. Корнійчука. На початку своєї кар’єри Н.С. Амплєєва працювала директором рок-гурту «Тест», була одним із активних учасників творчої групи, яка започаткувала перший «Рок-Клуб» у Києві, стала продюсером перших дискотек у Київському пароплавстві.

Із 1992 р. працювала художнім керівником Студентського клубу Київського автодорожнього інституту. В 1993 р. стала біля витоків відродження КВК в Україні.

Із 1998 році очолює Центр студентської творчості та дозвілля Національного транспортного університету.

Про центр:

ЦСТД – це осередок студентської молоді НТУ, ідейно-творче проведення дозвілля в умовах професійного навчання у вищому навчальному закладі. Найголовнішим завданням центру є налагодження тісного й ефективного контакту з молоддю НТУ.

Центр студентської творчості та дозвілля НТУ відкриває для студентів світ натхнення, таланту та творчості. Кожен студент має можливість спробувати віднайти, розкрити та продемонструвати свій талант або бути нашим вдячним глядачем.

Щороку ЦСТД проводить:

• Посвята в студенти
  • Дебют першокурсника
  • День української мови та писемності
  • Святкування Нового Року
  • «Міс та Містер НТУ»
  • Чемпіонат КВК на кубок НТУ
  • Творчі батли між факультетами
  • Дні факультетів

У ЦСТД ДІЮТЬ ТАКІ ПІДРОЗДІЛИ:

Особливої уваги заслуговує КВК – один із найдивовижніших видів мистецтва гумору. Його відрізняє те, що це – гра молодих. Адже кожен, хто грає в КВК, залишається молодим назавжди, у будь-якому віці продовжує бути кмітливим та винахідливим, веселим та життєрадісним, здатним перевернути цілий світ, якщо це потрібно заради своєї мети. Національний транспортний університет завжди мав і досі має безліч талановитих студентів, тому вже 25 років існує збірна команда КВК НТУ «Кадети». Команда протягом усіх цих років була відома в столиці. А з недавнього часу – і за її межами. За час свого існування «Кадети» – кількаразові призери відкритого Кубка Києва (Всеукраїнський фестиваль команд КВК), лауреати Кубка кращих команд КВК міста Києва (Ліга КВК КПІ), чемпіони, кількаразові призери Фестивалю студентських команд КВК «Перлини Печерська», призери Кубка міського голови, чверть фіналісти Дніпровської Ліги КВК «АМіК». Звичайно, за 25 років багато студентів отримали почесне право називатися членами команди «Кадети» і залишили його собі на все життя. КВК НТУ проводить щорічний турнір серед факультетських команд. З кращих студентів складається збірна команда КВК НТУ, яка приймає участь у різноманітних районних та міських конкурсах.

Керівники – Амплєєва Наталія Сергіївна та Олевський Петро Олегович
Графік роботи – Вв. та Чт. з 18.00

У ЦСТД діє Вокальна студія, яка за час свого існування розкрила не один талант, допомогла багатьом людям стати впевненішими в собі і навіть знайти кохання. Вихованці Вокальної студії завжди є окрасою святкових концертів ЦСТД, готують конкурсні програми в жанрі вокалу для участі в районних та міських конкурсах. Вихованці Вокальної студії ЦСТД НТУ неодноразово ставали призерами міських вокальних конкурсів, кількаразовими призерами Фестивалю студентської творчості «Перлина Печерська», призерами «Візитної картки вузу».

Керівник – Юрченко Олександра Юріївна
Графік роботи – Вв. та Чт. з 18.00

Хорегографічна студія ЦСТД також користується популярністю серед студентів НТУ. Тут навчають бальному, сучасному і народному танцям. Жоден святковий концерт ЦСТД не проходить без участі вихованців Хореографічної студії. Крім творчої складової слід пам’ятати про те, що танець – це ще й запорука стрункої фігури, гарної фізичної форми та здоров’я. І, безумовно, жодна перемога творчого колективу ЦСТД НТУ не обходилась без хореографічних постановок, які залишалися в серцях глядачів яскравим спогадом.

Керівник – Фролов Олексій Вікторович
Графік роботи – Вв. та Чт. з 18.00

Учасники колективу займаються підготовкою концертних номерів у розмовному жанрі. Також студія готує ведучих для всіх заходів ЦСТД.

Контактна інформація:

Україна, 01010, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 1