logo

Адміністрація бібліотеки:

Директор бібліотеки – Мірошник Олена Миколаївна

Телефон: +38 (044) 285-77-90

E-mail: library.ntu@ukr.net

 

Заступник директора з питань обслуговування читачів – Кучерява Наталія Анатоліївна

Телефон: +38 (044) 285-77-90

E-mail: kutcheryva@ntu.edu.ua

 

Бібліотека НТУ – інформаційний, культурно-освітній підрозділ університету. Книгозбірня має цілий комплекс відділів, що спільно забезпечують її діяльність (8-9 поверхи НБК по вул. М. Бойчука, 42). До послуг читачів три абонементи (навчальний, науковий, художньої літератури) і п’ять спеціалізованих читальних зали (електронний, навчальний, науковий, періодичних видань та довідковий (по вул. Омеляновича-Павленка,1, кім. 345). Комфортні читальні зали надають відкритий доступ до друкованих та електронних колекцій; мають простір для індивідуальної та групової роботи; оснащені комп’ютерами, точками WI-FI доступу.

Фонд книгозбірні є універсальним, багатогалузевим за тематикою.

Надбання бібліотеки – авторський фонд, в якому зібрані праці викладачів університету з дня його заснування. Окрім того, бібліотека має колекцію дисертацій  і авторефератів дисертацій.

Унікальним є фонд рідкісних видань, частина основного фонду бібліотеки, до якого входять видання датовані 1891 роком.

 

Сайт бібліотеки − є точкою цілодобового віддаленого доступу до інформаційних ресурсів бібліотеки, вітчизняних та світових баз даних. Детальніше.

Ми є у Facebook. Дуже раді зустрічам з вами як у реальному житті так і у віртуальному просторі.

Електронний каталог − демонструє весь фонд бібліотеки в режимі реального часу, зокрема й віддалено, з будь-якого куточка світу.

Електронна бібліотека НТУ – накопичує, систематизує та зберігає повнотекстові видання професорсько-викладацького складу університету.

Користувачі мають можливість переглянути / завантажити повні тексти видань викладачів, які передали е-версії до бібліотеки.

Рівень доступності Електронної бібліотеки – вільний. Авторизація в електронному каталозі не потрібна.

Маєте запитання? Зверніться до співробітників бібліотеки у зручний для вас час:

  • Скориставшись «Віртуальною довідкою». Сервіс працює на безоплатній основі. Скористатися послугами сервісу може кожний бажаючий незалежно від того, чи є він читачем бібліотеки або ні.
  • Отримати відповідь бібліотекаря можна за телефоном: +38 (044) 285-77-90.
  • Надіславши своє запитання e-поштою: library.ntu@ukr.net.
  • Скориставшись консультацією бібліографа.

 

До послуг користувачів:

  • дистанційне замовлення книг з фонду бібліотеки електронною поштою library.ntu@ukr.net або за телефоном +38 (044) 285-77-90;
  • визначення індексів УДК і авторського знаку для документів. Послуга безкоштовна. Довідки за телефоном: +38 (044) 285-77-90;
  • інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів. Досвідчені бібліографи допоможуть при пошуку літератури з потрібної теми та підкажуть, якими ресурсами можна скористатися самостійно; допоможуть в складанні списків літератури до дипломних та наукових робіт;
  • надання інформації про книгозабезпеченість навчальних дисциплін НТУ. Ретельний облік усіх нових надходжень до бібліотечного фонду за навчальними дисциплінами дає можливість бібліотеці аналізувати політику комплектування, а для університету дані під час акредитації кафедр.

 

УВАГА! У зв’язку зі стабілізаційними відключеннями електроенергії в Києві, можливі тимчасові обмеження доступу до
електронних ресурсів бібліотеки Національного транспортного університету.


Адреса: 01103, Україна, м. Київ, вул. М. Бойчука, 42
Телефон: (044) 284-70-13, (044) 285-77-90
E-mail: library.ntu@ukr.net

Веб-сайт

Довідковий читальний зал:
Україна, 01010, м. Київ, вул. Омеляновича-Павленка,1, кім. 345
Телефон: +38 (044) 280-31-94

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО