logo

Первинна профспілкова організація Національного транспортного університету

 

Голова профкому НТУ:

В.о. голови Коровіна Алла Володимирівна

 

Первинна профспілкова організація Національного транспортного університету (ППО НТУ) (вул. М. Омеляновича-Павленка, 1, каб. 225) – це добровільне об’єднання співробітників університету, що самостійно заявили про входження до його складу, та отримали членський квиток. Первинна профспілкова організація налічує більше тисячі працівників освіти і науки, а це  94% від загальної чисельності співробітників, які разом складають велику профспілкову родину Національного транспортного університету.

Організаційна робота Профспілки складається з низки заходів щодо забезпечення єдності дій членських організацій шляхом розробки та реалізації спільних позицій щодо захисту конституційних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Головним завданням ППО НТУ є представлення і захист трудових прав та інтересів співробітників університету відповідно до чинного законодавства та колективного договору.

profkom

Традиційними стали такі напрямки роботи в яких ППО НТУ організовує оздоровлення членів профспілки та їх дітей в СОТ «Зелений бір». Влітку 2017 року оздоровлено 140 співробітників та 40 дітей. Профком забезпечечує відпочинок дітей співробітників в дитячих таборах за межами м. Києва. Протягом 2017 року в дитячих таборах оздоровлено 23 дитини співробітників НТУ, 10 співробітників отримали путівки на санаторно-курортне лікування

Значну увагу профком НТУ приділяє відпочинку членів профспілки шляхом організації поїздок вихідного дня та відвідування театрів. В цьому році  співробітники університету мали одноденну екскурсію за програмою Любеч-Седнів та запланована екскурсія в парк Олександрія м. Біла Церква ( 40 осіб), а також відвідували Київський національний академічний театр оперети, Національний цирк України та Національний академічний театр ім..Івана Франка – 200 співробітників НТУ.

У листопаді 2017 року планується прийняття нового колективного договору на 2017-2020 роки.

До нового 2018 року профокм НТУ планує забезпечити членів профспілки безкоштовними запрошеннями на різноманітні культурно-масові новорічні заходи. Для організації новорічних свят профспілковий комітет закуповує для дітей співробітників святкові солодкі подарунки та квитки на новорічні вистави до Національного цирку України, Київського палацу дітей та юнацтва, Національний академічний театр ім..Івана Франка та Київського національного академічного театру оперети.

Профком – це структура, де двері завжди відкриті, де кожен зайшовши туди зможе віднайти там захист та підтримку, там кожному подадуть руку допомоги та підставлять плече для смутку, вислухають, проконсультують та знайдуть вихід зі складної ситуації,  допоможуть, проведуть дорогою життя та щиро порадіють вашому щастю. Профком завжди попереду, завжди поруч великий захисник, який має права, досвід і могутню силу солідарності.

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО