logo

Первинна профспілкова організація Національного транспортного університету

rahuba-o-iРахуба Олексій Іванович — голова профкому Національного транспортного університету

Первинна профспілкова організація Національного транспортного університету (ППО НТУ) — це добровільне об’єднання співробітників університету, що самостійно заявили про входження до його складу, та отримали членський квиток. Первинна профспілкова організація налічує більше тисячі працівників освіти і науки, а це 94% від загальної чисельності співробітників, які разом складають велику профспілкову родину Національного транспортного університету.Організаційна робота Профспілки складається з низки заходів щодо забезпечення єдності дій членських організацій шляхом розробки та реалізації спільних позицій щодо захисту конституційних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Головним завданням ППО НТУ є представлення і захист трудових прав та інтересів співробітників університету відповідно до чинного законодавства та колективного договору.

profkom

Традиційними стали такі напрямки роботи в яких ППО НТУ організовує оздоровлення членів профспілки та їх дітей в СОТ «Зелений бір». Влітку 2015 року оздоровлено 140 співробітників та 38 дітей. Профком забезпечує відпочинок дітей співробітників в дитячих таборах за межами м. Києва. В 2015 році в дитячих таборах оздоровлено 20 дітей співробітників НТУ.

Значну увагу профком НТУ приділяє відпочинку членів профспілки шляхом організації поїздок вихідного дня та відвідування театрів. В цьому році співробітники університету мали можливість відвідати такі визначні місця як – м. Седнів-Чернігів та м. Ніжин-Крути, а також відвідували Київський національний академічний театр оперети та Національний академічний театр ім. Івана Франка – 200 співробітників НТУ.

До нового року профокм НТУ планує забезпечити членів профспілки безкоштовними запрошеннями на різноманітні культурно-масові новорічні заходи. Для організації новорічних свят профспілковий комітет закуповує для дітей співробітників святкові солодкі подарунки та квитки на новорічні вистави до Національного цирку України, Київського палацу дітей та юнацтва та Київського національного академічного театру оперети.

Профком – це структура, де двері завжди відкриті, де кожен зайшовши туди зможе віднайти там захист та підтримку, там кожному подадуть руку допомоги та підставлять плече для смутку, вислухають, проконсультують та знайдуть вихід зі складної ситуації, допоможуть, проведуть дорогою життя та щиро порадіють вашому щастю. Профком завжди попереду, завжди поруч великий захисник, який має права, досвід і могутню силу солідарності.


Адреса: м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 1, каб. 225.
Телефон: (044) 280-58-51, (067) 439 43 84

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО