logo

Первинна профспілкова організація Національного транспортного університету

Голова профкому НТУ

Кухтик Віктор Володимирович,

доцент кафедри двигунів і теплотехніки НТУ

 

 

 

 

 

Заступник голови профкому НТУ

Коровіна Алла Володимирівна

 

 

 

 

 

 

Первинна профспілкова організація Національного транспортного університету (ППО НТУ) – це добровільне об’єднання співробітників університету, що самостійно заявили про входження до його складу, та отримали членський квиток.

Організаційна робота ППО НТУ складається з низки заходів щодо забезпечення єдності дій членських організацій шляхом розробки та реалізації спільних позицій щодо захисту конституційних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Головним завданням ППО НТУ є представлення і захист трудових прав та інтересів співробітників університету відповідно до чинного законодавства та колективного договору.

Колективний договір – це юридичний документ, яким регулюються усі трудові відносини між адміністрацією університету та його співробітниками. Саме профком, від імені трудового колективу, узгоджує положення колективного договору та слідкує за неухильним його виконанням.

 

На звітно-виборній профспілковій конференції ППО НТУ, що відбулася 27 вересня 2019 р., був затверджений склад профспілкового комітету з делегованих структурними підрозділами членів. До складу профкому увійшли: Варфоломєєв Юрій Михайлович, Харченко Анна Миколаївна, Лаврик Іван Федорович, Уреньова Світлана Дмитрівна, Полева Наталія Миколаївна, Даніленко Інна Володимирівна, Романова Надія Анатоліївна, Малицька Алла Володимирівна, Омельянович Олексій Романович, Гребельник Євгенія Сергіївна, Жидкова Людмила Михайлівна.

 

Профспілка НТУ організовує відпочинок і оздоровлення не лише своїх співробітників, а і членів їх сімей, зокрема дітей. Традиційним став відпочинок членів профспілки та їх дітей в СОТ «Зелений бір». Профком сприяє санаторно-курортному лікуванню співробітників університету та забезпечує відпочинок дітей співробітників в дитячих таборах за межами м. Києва.

Значну увагу профком НТУ приділяє дозвіллю членів профспілки, а саме: організовує туристичні екскурсії, поїздки вихідного дня та відвідування театрів м. Києва.

Профком НТУ забезпечує членів профспілки та їх дітей безкоштовними запрошеннями на різноманітні культурно-масові новорічні заходи та закуповує для дітей співробітників святкові новорічні солодкі подарунки.

ППО НТУ сприяє створенню у колективі комфортного морально-психологічного клімату, вшановує працівників з нагоди значних подій у їх житті та професійних свят.

Профком – це структура, де двері завжди відкриті, де кожен зайшовши туди зможе віднайти там захист та підтримку.

 

Склад комісій профкому:

Комісія з соціального страхування:

Голова комісії: Коровіна Алла Володимирівна

Члени комісії:  Дзюбак Лідія Сергіївна, Шкаранда Тетяна Михайлівна, Якименко Людмила Іванівна, Супрун Світлана Андріївна, Лисюк Марина Григорівна

Комісія з охорони праці:

Голова комісії:  Харченко Анна Миколаївна

Члени комісії:   Полева Наталія Миколаївна

Комісія з питань соціального та правового захисту:

Голова комісії:  Даніленко Інна Володимирівна

Члени комісії:   Васянова Ніна Іванівна

Організаційно-масова комісія:

Голова комісії: Жидкова Людмила Михайлівна

Члени комісії:  Лаврик Іван Федорович

Комісія з культурно-масової роботи:

Голова комісії:  Гребельник Євгенія Сергіївна

Члени комісії:   Кухтик Наталія Олександрівна, Дзюба Оксана Миколаївна

Житлово-побутова комісія:

Голова комісії: Омельянович Олексій Романович

Члени комісії:   Гребельник Микола Миколайович, Савін Юрій Хомич


Адреса профкому НТУ:

01010, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 1, каб. 225

Контактні телефони: +38 (044) 280-58-51 (внутрішня АТС 5-61)

е-mail: profkomntu@ukr.net

 

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО