logo

 

Erasmus+ project PAGOSTE 2020-2023

НОВІ МЕХАНІЗМИ УПРАВЛІННЯ НА ОСНОВІ ПАРТНЕРСТВА ТА СТАНДАРТИЗАЦІЇ ПІДГОТОВКИ ВИКЛАДАЧІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ (609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP)

 

Міжнародний науковий науковий проект «Розробка та поширення концепції Сприяння інтеграції науки, освіти та інновацій в Національному транспортному університеті м.Київ(CIREI)».

Виконавці проекту : Університет м.Падерборн (Німеччина)

Національний транспортний університет

Підставою для виконання роботи «Розробка та поширення концепції Сприяння інтеграції науки, освіти та інновацій в Національному транспортному університеті м.Київ (CIREI)» є Спільна Заява Державного Комітету України з питань науки і технологій та Федерального Міністерства наукових досліджень і технологій Федеративної Республіки Німеччина про науково-технічні відносини від  10 червня 1993 р.; Протокол Одинадцятого засідання українсько-німецької Робочої групи з науково-технічного співробітництва від 13 липня 2016 р., додаток до Протоколу від 5 січня 2017 р., наказ Міністерства освіти і науки від 28.02.2017 р. № 329 «Про визначення основних напрямів використання бюджетних коштів відповідно до міжнародних договорів України на 2017 рік» та наказ Міністерства освіти і науки від 20 березня 2017 р. № 425«Про фінансування спільних українсько-німецьких науково-дослідних проектів у 2017 р.».

 

Етапи виконання робіт в 2017 році

 

з/п

Найменування етапів виконання роботи

у  т. ч.  назва роботи співвиконавця

 

Строки виконання робіт

(початок-кінець)

Науково-дослідна

продукція та інші матеріали, що підлягають здачі замовнику

 

№ етапу

1

Аналіз існуючої системи координації науково-дослідницької роботи та інноваційної діяльності, трансферу технологій та впровадження результатів науково-дослідних робіт в освітній процес. Розробка загальної структури організації та методів її оперативної діяльності  щодо посилення інтеграції науки, освіти та інновацій в Національному транспортному університеті 06.2017-09.2017

Опис існуючої системи інтеграції наукових досліджень, академічного навчання та інновацій в НТУ. Попередня схема створення і функціонування концептуальних структур і заходів в НТУ.

 

№ етапу 2 Розробка окремих частин концепції (завдання, цільові групи, організаційна інтеграція, вимоги до персоналу, технічні вимоги) з визначенням для кожного елемента необхідних на першому етапі засобів і дій 10.2017-12.2017 Структура концепції, схема взаємозв’язку між окремими частинами концепції та внутрішніми вузівськими структурами (факультетами, кафедрами), обґрунтування доцільних змін в структурі.Публікація  окремих частин концепції. Заключний науковий звіт за результатами виконання НДР «Розробка та поширення концепції Сприяння інтеграції науки, освіти та інновацій в Національному транспортному університеті м.Київ (CIREI)». Копії публікацій (акт здачі-приймання).

 

Опис проекту

 

Події

Перший спільний науковий проект Національного транспортного університету та Університету Падеборна

Робоча зустріч виконавців білатерального проекту в університеті м. Падерборн

Робоча зустріч виконавців білатерального проекту

Українсько-німецький проект «Розробка та поширення концепції Сприяння інтеграції науки, освіти та інновацій в Національному транспортному університеті» – хід виконання.

Українсько-німецький проект «Розробка та поширення концепції Сприяння інтеграції науки, освіти та інновацій в Національному транспортному університеті» – хід виконання. Частина 2

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО