logo

Кіркевич Марія Петрівна

Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту, доцент, професор Національного транспортного університету, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, Заслужений майстер спорту СРСР з гандболу, Олімпійська чемпіонка 1976 року в Монреалі, срібна і бронзова призерка чемпіонаті світу 1975, 1973 рр.,семиразова володарка Кубку Європейських чемпіонів, 10-разова чемпіонка СРСР в складі команди «Спартак» Київ, переможниця 5-ї (1971р.) та 6-ї (1975р.) Спартакіад народів СРСР. Команда занесена в книгу Рекордів Гіннеса. Почесний громадянин м. Києва,  нагороджена медаллю «За трудовую доблесть» та грамотою Верховної ради України 1976 рік. На честь 60-річчя НТУ нагороджена орденом «Княгині Ольги» III ступеню та Подякою Київського міського Голови.

Дементєєв Олександр Вікторович

Директор Фізкультурно-оздоровчого центру

Фізкультурно-оздоровчий центр є структурним підрозділом Національного транспортного університету.

ФОЦ у своїй діяльності керується Законом України «Про вищу освіту», нормативно-правовими актами у сфері фізичного виховання та спорту, Статутом університету та Положенням.

Основними напрямками діяльності ФОЦ є: спортивна та фізкультурно-оздоровча робота серед студентів, аспірантів та співробітників університету, а також надання спортивних та фізкультурно-оздоровчих послуг підприємствам, установам, організаціям та населенню.

Кафедра фізичного виховання і спорту разом з ФОЦ кожен рік проводить Універсіаду серед студентів університету з 9-ти видів спорту, Спартакіаду Печерського району «Під золотими куполами», традиційний турнір з міні-футболу на «Кубок Ректора».

За рахунок ФОЦ забезпечується робота груп спортивного удосконалення, до яких запрошуються спеціалісти та викладачі кафедри фізичного виховання та спорту:

Кіркевич Марія Петрівна – професор, ЗМС, проводить заняття з баскетболу.

Грицаєнко Ганна Олександрівна – старший викладач, проводить заняття з плавання.

Назаров Ярослав Степанович – старший викладач, проводить заняття з волейболу.

Федорчук Сергій Васильович – старший викладач, проводить заняття з гирьового спорту.

Штепка Григорій Петрович – старший викладач, проводить заняття з легкої атлетики.

Лєбєдєв Ігор Вадимович – асистент, проводить заняття з бадмінтону.

Левицький Олександр Леонідович – старший викладач, проводить заняття з міні-футболу.

Рідкоус Володимир Володимирович – тренер 2 категорії ФОЦу, проводить заняття з настільного тенісу.

Спортивний комплекс університету розташований за адресою вул. М. Бойчука, 36а.

Фізкультурно-оздоровчий центр надає студентам університету у позанавчальний час безкоштовно та на платній основі послуги за прейскурантом, затвердженим Вченою радою.

Розклад відвідувань та вартість послуг для студентів університету у позанавчальний час в спортивному комплексі НТУ на 2017 – 2018 навчальний рік

Прейскурант розцінок на надання спортивно-оздоровчих послуг по Фізкультурно-оздоровчому центру Національного транспортного університету з 1 вересня 2020 р.

Розклад занять груп спортивного удосконалення студентів НТУ на 2017 – 2018 навчальний рік

Правила відвідування басейну

В фізкультурно-оздоровчому центрі є:

великий ігровий залsport1

плавальний басейн

зал фітнесуsport3

зал боротьбиsport4

тренажерний зал
sport6

sport5

На території студмістечка знаходиться відкритий спортивний майданчик для занять студентів міні-футболом, волейболом, баскетболом, тенісом, фітнесом.

sport7

sport8

sport9

sport10

 

Спартакіада серед студентів університету

 

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО