logo

Ковбасенко Сергій Володимирович – в.о. декана, кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри інженерії машин транспортного будівництва, Відмінник освіти України.

Заступники декана:

Сімоненко Віталій Васильович – заступник декана, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інженерії машин транспортного будівництва. Відповідальний за організацію та планування освітнього процесу за спеціальностями факультету.

Босенко Володимир Миколайович – заступник декана, кандидат технічних наук, старший викладач кафедри автомобілів. Відповідальний за організацію та планування освітнього процесу за спеціальностями факультету.

Парфентьєва Олена Геннадіївна – заступник декана, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки. Відповідальна за організацію та планування освітнього процесу за спеціальностями факультету та проведення виховної роботи зі студентами-іноземцями.

Малиновський Леонід Володимирович – начальник Локального центру дистанційного навчання. Відповідальний за:

  • систему дистанційного навчання Національного транспортного університету;
  • підготовку тьютерів;
  • підтримку сайту факультету.

Email: mlv@ntu.edu.ua

Підготовка фахівців за заочною формою розпочалася у жовтні 1958 року, коли на базі вечірнього відділення Київського автомобільно-дорожнього інституту (КАДІ) було організоване заочне відділення. 01 лютого 2022 року шляхом реорганізації Центру заочного та дистанційного навчання Національного транспортного університету та Центру Міжнародної освіти Національного транспортного університету з метою організаційного забезпечення впровадження передових інформаційних технологій в освітній процес було створено Факультет заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян (ФЗДН).

Основними напрямками діяльності ФЗДН є:

– підготовка висококваліфікованих фахівців згідно з потребами ринку праці;

– надання вищої освіти в умовах заочної, дистанційної та змішаних форм здобуття освіти навчання;

– розробка технологій дистанційного навчання та впровадження їх в освітній процес.

Факультет заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців за основними спеціальностями Національного транспортного університету. Детальну інформацію про спеціальності, за якими ведеться підготовка фахівців на факультеті, можна отримати на Web-сторінці Спеціальності університету.

 

До складу факультету заочного, дистанційного навчання
та підготовки іноземних громадян входять:

Локальний центр дистанційного навчання. Завданнями локального центру є формування системи дистанційного навчання і впровадження технологій дистанційного навчання в освітній, організація системи підготовки і підвищення кваліфікації професорсько-викладацького колективу, взаємодія та обмін досвідом у сфері дистанційного навчання з іншими освітніми установами (тел. центру 280-73-46).

Кафедра опору матеріалів та машинознавства. Завідувач кафедри – Марчук Олександр Васильович, доктор технічних наук, професор (тел. кафедри 280-43-68).

Науковий напрямок кафедри пов’язаний з розробкою аналітичних та чисельних методів розрахунку конструкцій, дослідженням напружено-деформованого стану структурно неоднорідних конструктивних систем під впливом силових та температурних факторів. Розробляються прикладні уточнені теорії. Досліджуються конструкції у вигляді пластин та оболонок, одношарових та багатошарових, виготовлених з композитних матеріалів. Виконуються розрахунки конструкцій транспортних споруд – мостів, дорожніх та аеродромних покриттів. Створено методи розрахунку металевих конструкцій дорожньо–будівельних, підйомних і транспортних машин. Досліджено напружено–деформований стан кранів великої вантажопідйомності, трейлерів для транспортування великогабаритної будівельної техніки. Досліджено деформативність серії оболонок антен космічних апаратів.

Кафедра теорії та історії держави і права. В.о завідувача кафедри – Автушенко Ірина Борисівна, доктор історичних наук, професор (тел. кафедри 284-68-07).

Основні напрямки науково-дослідної роботи кафедри теорії та історії держави і права: історія української державності: суспільно-політичний, соціально-економічний, військовий, культурний, мовний та загальноєвропейський контексти.

Кафедра організовує і проводить серед студентів різноманітні культурно-масові та виховні заходи: День української писемності та мови, Міжнародний день рідної мови, День Соборності України, День пам’яті Голодомору та політичних репресій, заходи з нагоди відзначення Шевченківських днів та багато інших. Організовуються екскурсії до культурно-мистецьких та історичних музеїв м. Києва.

Кафедра фізичного виховання і спорту. В.о. завідувача кафедри – Ліпецька Наталія Федорівна, доцент (тел. кафедри 285-97-67).

В навчальному процесі кафедра фізичного виховання і спорту проводить заняття в рамках кредитно-модульної програми: атлетичної гімнастики, плавання, баскетболу, волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, бадмінтону, гирьового спорту, легкої атлетики та кросової підготовки.

Кафедра фізичного виховання і спорту разом з фізкультурно-оздоровчим центром НТУ (ФОЦ) кожен рік проводить Універсіаду серед студентів університету з 9-ти видів спорту, Спартакіаду Печерського району «Під золотими куполами», традиційний турнір з міні-футболу на «Кубок Ректора».

У спорткомплексі ФОЦ працюють групи спортивного удосконалення, до яких запрошуються спеціалісти та викладачі кафедри. Для занять використовуються сучасні приміщення спорткомплесу університету: великий ігровий зал, зал фітнесу, плавальний басейн, тренажерні зали, зал боротьби, відкриті спортивні майданчики для занять студентів міні-футболом, волейболом, баскетболом, тенісом.

 

З детальною інформацією про факультет заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян можна ознайомитись на офіційному сайті ФЗДН.


Адреса факультету: 01010, Україна, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 1, кімн. с147.

Контактні телефони:

(044) 280-99-51 – деканат;

(044) 280-68-33; (044) 280-14-39 – підготовка іноземних громадян.

Еmail: czdn@ntu.edu.ua

WEB-сайт: http://izdn.ntu.edu.ua

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО