Літня школа для молодих учених за проектом Темпус CERES

З 21 по 26 вересня в рамках проекту CERES програми «Tempus» на базі Запорізького національного технічного університету було організовано міжнародну літню школу для молодих вчених «Modern Trendsin Young Education» по міжнародному проекту «Центри передового досвіду для молодих учених «(CERES) (Рег. № 544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHES). В рамках VIII міжнародної науково-практичної конференції було зареєстровано більше 50 учасників, з них більшість молодих учених.

У роботі Літньої школи CERES взяли участь вчені – представники Жилінского університету в Жиліні (Словацька Республіка) проф. В. Левашенко і проф. А.Н. Зайцева, співробітники Білоруського державного університету інформатики і радіоелектроніки (м. Мінськ, Республіка Білорусь) проф. М.М. Татур (представляв ТОВ «Інтелектуальні процесори»), доценти Н.В. Лапицький і В.А. Пархіменка, представники Брестського державного технічного університету (Республіка Білорусь) доценти Д.А. Костюк і Ю.В. Савицький, представники вищих навчальних закладів України: доцент національної металургійної академії (м. Дніпро, Україна) І.В. Дерев’янко, доцент Національного транспортного університету (м. Київ, Україна) О.Ю. Усиченко. З боку ЗНТУ в роботі школи взяли участь: ректор, д.т.н., проф. С.Б. Бєліков, зав. каф. програмних засобів (ПЗ), д.т.н., проф. С.А. Суботін. Участь в роботі школи взяли молоді викладачі та вчені вузів – партнерів проекту, а також аспіранти Миколаєнко О.А. і Приходько С.І. з Національного транспортного університету та студенти з вищих навчальних закладів.

Доповіді молодих вчених з нашого університету представляли результати своїх наукових досліджень і були спрямовані на розкриття проблеми використання нових сучасних матеріалів в дорожньому будівництві та удосконалення роботи дренажних конструкцій.

В цілому це була дуже плідна зустріч. Учасники міжнародної літньої школи змогли обмінятися досвідом, інформацією під час активних обговорень доповідей і отримати підтримку один одного. Доповіді учасників школи опубліковані в збірнику тез конференції.

litnya-sh1

litnya-sh2