Українсько-німецька конференція «ВИКЛИКИ, РИЗИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ОСВІТИ В ЧАСИ КРИЗИ» в Еберсвальдському університеті сталого розвитку (м. Еберсвальде, Німеччина)

8 грудня 2022 року в Еберсвальдському університеті сталого розвитку        (м. Еберсвальде, Німеччина) відбулася українсько-німецька конференція «ВИКЛИКИ, РИЗИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ОСВІТИ В ЧАСИ КРИЗИ».

Дана подія була частиною тижневого семінару «Розвиток компетенцій електронного навчання», який проходив з 5 по 9 грудня 2022 року, організованого для делегації українських викладачів. Головною темою семінару було підвищення професійних компетенцій українських викладачів дистанційної та електронної освіти та оволодіння новими інструментами та методами цифрового навчання. Доповідачами зі сторони Національного транспортного університету були: проф. Хрутьба В.О., проф. Бакуліч О.О. та проф. Рутковська І.А.

Проведення цього семінару та конференції стало можливим завдяки міжнародному проекту «Українська німецька викладацька мережа для цифрової трансформації екологічної освіти», який базується на спільній роботі трьох університетів Німеччини та України. Проект фінансується DAAD.

У рамках конференції обговорювалися чотири основні теми:

1. Роздуми про цифрові, дистанційні та електронні методи навчання під час війни та в ситуації після COVID.
  2. Оприлюднення ключових результатів проєкту «Українсько-німецька педагогічна мережа для цифрової трансформації екологічної освіти».
  3. Ознайомлення з діяльністю українських університетів.
  4. Дискусія щодо трансформації освіти в часи кризи та майбутнього бачення вищої освіти.

Більше про проєкт «Українсько-німецька педагогічна мережа для цифрової трансформації екологічної освіти»