В партнерстві з Національним транспортним університетом пройде щорічна зустріч користувачів програмного забезпечення для транспортного моделювання в Україні

22 листопада о 10:00 розпочнеться головна подія з транспортного моделювання в Україні, а саме – PTV UGM UKRAINE 2023 – Зустріч користувачів та зацікавлених в темі транспортного моделювання.

Проводить зустріч – TOB “Беспалов ЛАБ”, офіційний реселлер компанії PTV Group, розробника програмного забезпечення для транспортного моделювання, на якому базуються транспортні моделі українських міст, включаючи Національну транспортну модель України.

Національний транспортний університет є партнером заходу. Під час зустрічі від університету буде представлено доповідь щодо досвіду навчання транспортному моделюванню, а саме – створенню курсу з базових навичок мікромоделювання в PTV Vissim. Курс функціонує з жовтня 2023р. на базі науково-дослідницької лабораторії «Розумний транспорт і логістика для міст» кафедри ТС та БДР при Центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів НТУ.  Компанія TOB “Беспалов ЛАБ” є партнером створення даного курсу.

Запрошуємо доєднатись до зустрічі 22 листопада. Участь безкоштовна, проте реєстрація – обов’язкова! Формат проведення – онлайн

Тематики заходу:

• Роль транспортного моделювання у повоєнному відновленні!
  • Розвиток моделювання за кордоном і в Україні!
  • Застосування програмного забезпечення для транспортного моделювання!
  • Новинки програмного забезпечення!
  • Навчання транспортному моделюванню!

Програма та форма реєстрації доступні на сайті події за посиланням.