Відкриття Навчально-наукового центру дорожніх машин, створеного спільно Національним транспортним університетом та компанією «Zeppelin-Caterpillar»

8 жовтня 2018 року в Національному транспортному університеті відкрито унікальний Навчально-науковий центр дорожніх машин, створений спільно Національним транспортним університетом та компанією «Zeppelin-Caterpillar». Центр створено в рамках реалізації Договору про партнерство та ділове співробітництво між університетом та компанією. Для оснащення центру, компанія «Цеппелін-Україна» передала екскаватор САТ 305, з подальшим оновленням модельного ряду, комплект діагностувального та вимірювального обладнання, ліцензовані програми комп’ютерного діагностування машин. Центру подібного типу в Україні не має. Головним призначенням Навчального-наукового центру є підвищення освітньо-наукового рівня та якості підготовки студентів університету. Мета його створення – забезпечення сучасного європейського рівня підготовки фахівців для роботи на підприємствах транспортного комплексу та організаціях, що займаються експлуатацією, випробуваннями та сервісом дорожньо-будівельної техніки. Адже не секрет, що для підготовки висококваліфікованих фахівців важлива не лише теоретична підготовка, а й практична, яка, з відкриттям центру стане значно змістовнішою і більш ефективною. Все це дозволить відкоригувати та покращити освітні програми підготовки фахівців за спеціальностями «Галузеве машинобудування», «Прикладна механіка», «Енергетичне машинобудування», «Комп’ютерні науки» та «Транспортного будівництва».

Навчально-науковий центр в присутності студентів, викладачів та співробітників університету урочисто відкрили ректор Національного транспортного університету – професор Дмитриченко Микола Федорович та директор департаменту будівельної техніки компанії «Цеппелін-Україна» – пан Едгар Харутюнян.