Вручення дипломів бакалаврів випускникам факультету менеджменту, логістики та туризму

30 червня 2023 року в Національному транспортному університеті на факультету менеджменту, логістики та туризму відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-бакалаврам. Серед 203 випускників, 17 студентів отримали дипломи з відзнакою.

З вітальними словами до випускників від ректорату Національного транспортного університету виступив проректор з навчальної роботи Харута Віталій Сергійович, т.в.о. декана факультету Заяц Ольга Василівна, завідувачки випускових кафедр Ложачевська Олена Михайлівна, Базилюк Антоніна Василівна, Ципко Вікторія Віталіївна та доцент кафедри транспортного права та логістики Хрутьба Юлія Сергіївна, які прийшли привітати студентів, що  завершили перший бакалаврський ступінь вищої освіти. Нове покоління фахівців: обліковців, менеджерів, фінансистів, туристів та логістів прийшли підтримати їх друзі, батьки, брати та сестри, а також викладачі, які йшли поруч з ними всі ці чотири непростих роки їх професійного зростання.

В свою чергу від студентів зі словами вдячності професорсько-викладацькому складу та керівництву університету виступила випускниця освітньої програми «Логістика» Синицька Анастасія.

Шановні наші випускники! Нехай ваші диплом стануть однією зі сходинок у кар’єрі, яка приведе до успіху, фінансової незалежності й самодостатності! Бажаємо вам творчих успіхів на вашому професійному й життєвому шляху, особистого благополуччя й щастя, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України!