Вручення дипломів магістрів випускникам факультету економіки та права

05 січня на факультеті економіки та права відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам 2022 року. Свято пройшло в урочистій обстановці. На урочисте засідання прийшли привітати випускників професорсько-викладацький склад НТУ, зокрема з привітальними словами перед ними виступили проректор з навчальної роботи Харута В.С., в.о. декана факультету економіки та права Ярова Р.В., завідуюча кафедрою іноземної філології та перекладу Шевчук Л.О, завідуючий кафедрою конституційного та адміністративного права Шатіло В.А.

Зі словами вдячності від випускників виступили колишні студенти, а нині колеги, від спеціальності «Право» – Галаган Роман, від спеціальності «Економіка» – Перебейніс Лілія, від спеціальності «Філологія» – Іскова Олександра.

Випускників прийшли привітати також їхні друзі, рідні та батьки.

Дипломи були вручені 40 колишнім студентам, а нині магістрам. Варто відмітити, що кількість дипломів з відзнакою теж досить вагома. Таких дипломів та подяк від Ректора за відмінне навчання отримали 11 студентів-випускників.

Дійсно, вручення дипломів випускникам – це особливе свято, яке одночасно радісне, і з нотками суму. Так як в житті колишніх студентів закінчується важливий етап – етап навчання, але розпочинається новий етап – етап становлення, професійного зростання. В цей день колишні студенти стали дипломованими спеціалістами, вони отримати дуже важливий документ – диплом. Диплом – це один із найперший і найважливіших документів дорослого життя людини. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в Університеті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед випускниками нові можливості та перспективи професійного росту. Варто відмітити, що диплом магістра – це лише перший етап у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців у відповідних галузях навчання.

Деканат економіки та права щиро вітає випускників 2022 року із закінченням університету та отриманням дипломів магістрів. Шановні випускники, бажаємо, щоб Ви знайшли своє місце в житті, знайшли гідне застосування набутим в Університеті знанням.  Бажаємо творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого, щоб кожен з Вас знайшов роботу, яка б приносила матеріальне та моральне задоволення. Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх Ваших мрій і життєвих планів. Пам’ятайте, ми пишаємося Вами, Ви наша гордість, наше майбутнє, люди від яких залежить відбудова і процвітання нашої незламної держави.