Реалізація угоди про академічну мобільність з Жешовським політехнічним університетом в частині мобільності для викладачів в рамках програми Erasmus+

У період з 16 по 20 квітня 2018 року у Жешовському політехнічному університеті було реалізовано черговий етап виконання міжнародного проекту в рамках програми Erasmus+ KA 107 відповідно до міжуніверситетської угоди про академічну мобільність для викладачів Staff Mobility for Teaching Agreement. Від Національного транспортного університету безпосереднє виконання цієї частини проекту забезпечив кандидат технічних наук, доцент кафедри двигунів і теплотехніки Цюман Микола Павлович.

У процесі реалізації угоди про мобільність було прочитано курс лекцій «Математичне моделювання у дослідженнях двигунів внутрішнього згоряння» для студентів магістерського рівня факультету машинобудування і авіації Жешовського політехнічного університету.

Крім того, відбулись робочі зустрічі з проректором з міжнародних зв’язків, професором Гжегошем Осташем та завідувачем кафедри двигунів і транспорту, професором Казіміжем Лейдою. В ході кожної зустрічі обговорювалися вже налагоджені тісні міжуніверситетські зв’язки, наукові напрацювання, участь в спільних міжнародних конференціях, публікації статей тощо. Також було наголошено на необхідності подальшого розширення співпраці між Національним транспортним університетом та Жешовським політехнічним університетом шляхом подачі спільних заявок в інші проекти в рамках програми Erasmus+, зокрема, розробка спільних магістерських програм для студентів та шляхом реалізації спільних науково-дослідницьких робіт.