logo

Відкриті конкурси та програми на отримання грантів та стипендій

НАЗВА ВІДКРИТТЯ ПРОПОЗИЦІЇ КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК КОРОТКИЙ ОПИС ГРАНТУ
1 2 3 4 5
1 Дослідницька стипендія Джорджа Форстера (для докторантів та досвідчених дослідників) протягом року Найкращі можливості для дослідників із розвинутих країн.
Напрямок діяльності:без обмежень.
Цілі: викликати інтерес міжнародного наукового співтовариства.
Вид підтримки: :щомісячна стипендія в розмірі 2 650 євро для докторантів (докторантура, завершена протягом останніх чотирьох років) або 3 150 євро для досвідчених дослідників (докторантура, завершена протягом останніх 12 років),індивідуальне наставництво в період спонсорства,
інтенсивний курс німецької мови для стипендіатів та їх подружніх партнерів до стипендій.
2 Стипендії для навчання в ETH Zurich Щороку до 15.12. Цюрихський університет щорічно виділяє стипендії для іноземних студентів, які бажають навчатися на програмах магістратури.
Спеціальності: всі спеціальності університету.
Рівень: магістратура.
Розмір гранту: оплата навчання, стипендія.
3 Глобальні стипендії віце-канцлера Великобританії 30.04.2019 Університет Ньюкасла радий запропонувати 5 глобальних стипендій віце-канцлера для видатних міжнародних претендентів, які подають заявки на навчання на денному відділенні.
Цілі: викликати інтерес міжнародного наукового співтовариства.
4 Конкурс спільних українсько-ізраїльських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки 01.11.2018 31.01.2019 Науковців вишів, науково-дослідних установ та підприємств запрошують взяти участь у конкурсі спільних українсько-ізраїльських науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2020 роках. Конкурс разом оголосили Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки і технологій Держави Ізраїль.
5 Стипендія MBA в Гарвардському університеті 31.05.2019 Boustany MBA Harvard Scholarship надається раз на два роки на дворічний курс в Гарвардській школі бізнесу.
Стипендія є
• Фінансова допомога в розмірі 95 000 доларів США (47 500 доларів США в рік) щодо плати за навчання
• Витрати на проїзд та проживання, пов’язані з інтернатури.

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО