logo

Відкриті конкурси та програми на отримання грантів та стипендій

ProGRANT: гранти, конкурси, стипендії https://www.facebook.com/groups/progrants

  НАЗВА ВІДКРИТТЯ ПРОПОЗИЦІЇ КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК КОРОТКИЙ ОПИС ГРАНТУ
1 Конкурс українсько-німецьких науково-дослідних проектів на 2019-2020 рр. 19.12.2018 14.03.2019 Проектні пропозиції приймаються відповідно до таких пріоритетних напрямів:

– біотехнології;

– технології ефективного використання ресурсів та енергії, сталі екологічно чисті технології;

– наукові дослідження в сфері охорони здоров’я та медичні технології;

– інформаційні та комунікаційні технології;

нові матеріали та технології виробництва.

2 Erasmus+

КА2 Проекти співпраці

протягом року • розроблення освітніх програм шляхом підготовки інноваційних курсів та методик (тільки для спільних проектів – Joint Projects);

• модернізація врядування, управління й функціонування вищої освіти;

• посилення звʼязків між вищою освітою та ширшим економічним і соціальним середовищем.

Розвиток потенціалу вищої освіти
3 Стратегічні партнерства протягом року
4 Стипендії LISS DTP ESRC у Великобританії 2019 р. 22.03.2019 Мета цього заходу – надати підтримку тим, хто протягом 12 місяців закінчує докторську ступінь, щоб підтримати їх у консолідації докторської дисертації, і підготувати їх до наступного етапу своєї наукової кар’єри.
5 Програма стипендій управління Кореї (KGSP) 01.04.2019 Програма стипендій уряду Кореї (KGSP) підтримує майбутніх світових лідерів і сприяє міжнародному співробітництву в галузі освіти.
6 NAWA запрошує іноземних дослідників в Польщу 21.04.2019 Польське національне агентство з академічного обміну з радістю представляє нову Програму для початківців дослідників: Програму Улама. Програма допоможе іноземним дослідникам розвивати свою кар’єру за рахунок посилення міжнародної мобільності, а також дасть їм можливість налагодити наукову співпрацю з чудовими приймають інститутами в Польщі. Це дозволяє як визнаним, так і перспективним вченим, які мають як мінімум докторську ступінь, відвідувати Польщу для участі в їх наукової діяльності, в першу чергу в наукових проектах і дидактиці.
7 Конкурс українсько-литовських науково-дослідних проектів на 2020-2021 рр. 03.05.2019 Сприяння розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між науковцями обох країн.

 

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО