Prometheus

– український громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою Prometheus  є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси викладачам.

Coursera

– платформа безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу. Для викладачів та студентів Університету реєстрація за посиланням.

EdX

– англомовна платформа з вивчення більш ніж 30 дисциплін. До кожного курсу можна вибрати опцію безкоштовного прослуховування з умовою обмеженого доступу до матеріалів.

OPEN UNIVERSITY

– безкоштовне офлайн-навчання в Хельсінках. Для навчання необхідно обрати курс з каталогу та надіслати електронного листа на адресу avoin-yleinen@helsinki.fi, у відповідь Ви отримаєте електронний лист із подальшими інструкціями.

Campster

– курси із програмування, маркетингу, тайм-менеджменту, копірайтингу та ін. Навчання на Кампстер є інтерактивним.

Creative Practice

– доступ до всіх курсів веб та графічного дизайну. Це освітній майданчик, створений об’єднаними зусиллями креативної спільноти України.

Boosta Academy

– чотири напрями на вибір: SEO & Linkbuilding, SMM і таргетинг, Customer Care: Support&Sales або фриланс на платформі Fiverr. Для доступу треба заповнити Google-форму.