2 жовтня 2023 року до Дня захисника та захисниць України на базі бібліотеки НТУ відбулося відкриття художньо-творчої виставки робіт викладачів та студентів кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну

З вітальним словом виступив завідувач кафедри Микола Кузьмінець та подякував учасникам за представлені роботи національно-патріотичного спрямування, частина з яких піде на аукціон для допомоги ЗСУ. Він також висловив подяку за надані відстріляні гільзи, які силою мистецтва було перетворено на артоб’єкти.

Викладач живопису Євген Верхградський зробив огляд  графічних технік та художньої складової  представлених робіт, побажав подальших успіхів та творчого натхнення.

На відкритті виставки були присутні директорка бібліотеки Олена Мірошник, завідувачка читальною залою Лариса Ширшова та співробітники  бібліотеки, викладачі кафедри Микола Лампека, Катерина Тишкевич, Катерина Нагірняк, студенти 1-2 курсу бакалаврату та магістратури.

Відбулося обговорення представлених робіт, автори поділились тим, що саме надихнуло на створення таких образів та були озвучені плани щодо розширення та проведення подібних виставок в інших культурно-освітніх закладах столиці.

Виставка триватиме до кінця жовтня, запрошуємо всіх викладачів та студентів НТУ до перегляду за адресою: вул. М. Бойчука, 42, читальна зала бібліотеки НТУ, ауд. 804.