logo

НОВИНИ

Проект SmaLog бере участь у святкуванні Erasmus+ Days!

17 жовтня об 11:30 приєднуйтесь до сторінки SmaLog у Facebook www.facebook.com/SmaLog2017 На вас чекатимуть: - пряма трансляція зустрічі європейських, грузинських та українських партнерів проекту на тему: “Нові можливості та інновації в університетах UA / GE та ЄС завдяки проекту SmaLog”; - Презентації студентів та викладачів, що взяли участь у стажуваннях в рамках проекту. Приєднуйтесь до нас через Facebook, і разом з нами ВІДКРИВАЙМО РОЗУМ ДО SMART ТРАНСПОРТУ ТА ЛОГІСТИКИ ДЛЯ МІСТ!

Засідання Вченої ради Національного транспортного університету

30 вересня 2020 року відбулося засідання Вченої ради Національного транспортного університету.   Порядок денний   Про затвердження плану роботи Вченої ради НТУ на ІІ-півріччя 2020 року. Доповів вчений секретар, професор Мельниченко О.І. Вериженко Є.П. – ректор, вчений, педагог (до 100-річчя з Дня народження). Доповів перший проректор, професор Білякович М.О. Про організацію освітньо-наукового процесу в дистанційному та змішаному режимах. Доповів перший проректор, професор Білякович М.О.

Запрошуємо взяти участь у І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ, ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ»

Запрошуємо взяти участь у І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ, ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ» (17-18 листопада 2020 року)   Національний транспортний університет за ініціативою факультету економіки та права   ЗАПРОШУЄ науковців, викладачів, аспірантів, докторантів, фахівців-практиків та всіх зацікавлених осіб взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ, ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ» (17-18 листопада 2020 ...

Підсумки Першого Круглого столу в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP)

В рамках міжнародного проєкту  Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP) в Національному транспортному університеті 14-15 вересня 2020 року відбувся Круглий стіл «УПРАВЛІННЯ ПІДГОТОВКОЮ ВИКЛАДАЧІВ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ: УЗГОДЖЕННЯ ІНТЕРЕСІВ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН» Метою заходу було ознайомлення з європейським досвідом управління підготовкою викладачів професійної освіти, а також ...

КРУГЛИЙ СТІЛ «УПРАВЛІННЯ ПІДГОТОВКОЮ ВИКЛАДАЧІВ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ: УЗГОДЖЕННЯ ІНТЕРЕСІВ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН»

Шановні колеги! В рамках міжнародного проєкту  Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP). Національний транспортний університет запрошує Вас до участі у  КРУГЛОМУ СТОЛІ «УПРАВЛІННЯ ПІДГОТОВКОЮ ВИКЛАДАЧІВ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ: УЗГОДЖЕННЯ ІНТЕРЕСІВ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН»  14-15 вересня 2020 року   Метою заходу є публічне обговорення із зацікавленими сторонами результатів ...

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО