Майбутнє Києва починається сьогодні: участь НТУ у форумі «Київ 2030»
27 травня 2026 року представники Національного транспортного університету взяли участь у форумі «Київ 2030: Людський капітал, інновації та європейський розвиток», який відбувся у Колонній залі Київської міської державної адміністрації та об’єднав представників органів влади, закладів вищої освіти, наукових установ, громадського сектору та бізнесу. Форум відкрив Київський міський голова Віталій Кличко, який у своєму вітальному слові наголосив на важливості консолідації зусиль влади, науки, освіти та бізнесу для забезпечення ...








