78 наукова конференція Національного транспортного університету

Наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та
співробітників відокремлених структурних підрозділів університету

02 – 04 листопада 2022 року в Національному транспортному університеті проходить у змішаному режимі 78-а наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету.

Матеріали конференції розміщені на сайті університету.

Вступним словом роботу конференції відкрив ректор університету, професор Дмитриченко М.Ф.

Про виконання наукових досліджень в університеті в умовах воєнного стану доповіла проректор з наукової роботи, професор Славінська О.С.

02 листопада 2022 р. під головуванням першого проректора, професора Біляковича М.О. відбулось засідання секції «Реформування освітнього процесу в контексті вимог Європейської кредитно-трансферної системи навчання (ЄКТС)». Із змістовними доповідями виступили професор Харченко А.М., доценти Ткачено В.А., Лисак Р.С., старший викладач Цибульський В.М. та ін.

04 листопада 2022 р. відбудеться засідання секцій «Діяльність вищих навчальних закладів у сфері трансферу технологій»; «Реалізація освітнього та наукового процесу в умовах європейської інтеграції» та «Перспективні напрямки відновлення та розбудови транспортної інфраструктури України».

На конференції працює 29 секцій, де буде заслухано 1295 доповідей та повідомлень, з якими виступлять 56 докторів наук, 258 кандидатів наук, 155 аспірантів і здобувачів, 768 студентів.