Академічна мобільність для викладачів Національного транспортного університету до Університету Пітешті (Румунія) в рамках програми ERASMUS+

В рамках тижня академічної мобільності для викладачів за програмою  ERASMUS+ до Румунії, на період з 21 по 26 листопада, здійснили представники кафедри виробництва, ремонту та матеріалознавства доцент, к.т.н. Міланенко О.А. та кафедри транспортного права та логістики доцент, к.т.н.  Галак І.І.

В перший день мобільності відбулася зустріч з представниками центру міжнародних відносин університету Пітешти. Крім того, відбулась робоча зустріч з представниками кафедри «Автомобілебудування та транспорт», а саме з професором Борою Олександру (Prof., PhD. Alexandru Boroiu), завідуючою кафедри Бедереу Шустєр Хєлєнє (Lect., PhD Helene Bădărău Şuster) та відповідальним з питань мобільності на кафедрі Борою Андрій-Олександру (Lect., PhD Andrei-Alexandru Boroiu). Під час зустрічі було обговорено ціль візиту та перспективи подальшого співробітництва, наукові напрацювання, участь в спільних міжнародних конференціях та публікацій, а також соціальні, мовні та культурні питання двох країн. Наприкінці зустрічі професор Олександру Борою і доцент Олександр Міланенко символічно обмінялись своїми монографіями.

Також, в рамках реалізації запланованих заходів мобільності, для магістрів в галузі інженерії та менеджменту, в умовах дистанційного навчання проведено курси лекцій на тему «Роль повернень в логістиці та управління реверсивними потоками» та «Міжнародна стандартизація методів досліджень на тертя та зношування згідно стандартів ASTM».