Академічна мобільність викладачів Національного Транспортного Університету до Віденського університету бізнесу та економіки у рамках реалізації проєкту Erasmus+ PAGOSTE

Упродовж 12-17 грудня відбувалася академічна мобільність викладачів Національного транспортного університету в рамках проєкту Erasmus+ «New mechanisms of partnership-based governance and standardization of vocational teacher education in Ukraine» PAGOSTE – завідувачки кафедри іноземної філології та перекладу, канд. пед. наук, доцента Шевчук Лесі Олексіївни та канд. техн. наук, доцента кафедри виробництва, ремонту та матеріалознавства Туриці Юлії Олександрівни, які здійснили візит до Віденського університету бізнесу та економіки WU Vienna.

В рамках міжнародного проєкту «Нові механізми партнерського управління і стандартизації професійної педагогічної освіти в Україні» відбулися заходи щодо розвитку співпраці між Віденським університетом економіки і бізнесу та Національним транспортним університетом.

Професор Ріхард Фортмюллер (Richard Fortmüller) та аспірантка університету Росана Штайнінгер (Rosanna Steininger) презентували інформацію щодо професійної освіти вчителів в Австрії. Мобільність була спрямована на порівняння австрійського та українського досвіду. Професор Бернхард Леффлер (Bernhard Löffler) зазначив про організаційну систему та особливості навчального процесу у коледжах.  Професор Герхард Гайслер (Gehard Geissler) та викладач Майкл Пош (Michael Posch) презентували інформацію щодо структури навчальних посібників та освітніх стандартів. Доктор Керстін Концер (Kerstin Konczer) охарактеризувала структуру шкільної практики, співпрацю: Університет – Школи – Адміністрація освіти.

Академічну мобільність організовано та проведено на високому рівні, неодмінним результатом стане впровадження австрійського досвіду до української системи професійної освіти, модернізація англомовного супроводу навчальних матеріалів, інформаційне наповнення навчальних посібників.

Імплементація австрійського досвіду підготовки освітніх програм стане рушійною силою подальшої плідної співпраці з українськими та австрійськими партнерами.