Академічна мобільність викладачів Національного транспортного університету до Жешувського технологічного університету (Польща) в рамках програми Ерасмус+ К1

В рамках реалізації академічної мобільності для викладачів за програмою  ERASMUS+ К1, до Жешувського технологічного університету у м. Жешув (Польща), на період з 10 по 14 травня 2021 року були відряджені два викладачі Національного транспортного університету: Горячко Катерина Костянтинівна, доцент кафедри туризму та Шуба Євгеній Васильович, доцент кафедри двигунів і теплотехніки.

Відповідно до міжінституційної угоди, на факультеті менеджменту викладачем Горячко К.К. було прочитано курс лекцій студентам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, який складав 8 годин з навчальної дисципліни «Менеджмент».

Доцент Шуба Є.В. прочитав курс лекцій на тему: «Hardware and software in automotive engineering» для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету машинобудування і авіації.

В рамках академічної мобільності було проведено ряд зустрічей, а саме з представником Департаменту міжнародного співробітництва Жешувського технологічного університету Монікою Станіш (Monika Stanisz), викладачі Горячко К.К. та Шуба Є.В. обговорили подальшу співпрацю та розширення напрямку академічної мобільності викладачів між університетами.

Переговори з приводу подальшої співпраці провели доцент Шуба Є.В. та завідувач кафедри двигунів внутрішнього згорання та транспорту факультету машинобудування і авіації Павелом Вос (Pawel Wos).

На факультеті менеджменту Жешувського технологічного університету між associate professor Павелом Перц (Paweł Perz) та доцентом Горячко К.К. було обговорено можливість співпраці та публікацій з менеджменту у журналах Жешувсього технологічного університету (https://wz.prz.edu.pl/en/faculty-journals) та можливості участі студентів обох закладів освіти в наукових конференціях.