Академічна мобільність викладачів НТУ до Університету сталого розвитку Еберсвальде (Німеччина) в рамках програми DAAD при підтримці ERASMUS+

Викладачі факультету менеджменту, логістики та туризму доцент кафедри транспортного права та логістики Анна Добровольська та доцент кафедри менеджменту Юлія Малахова при підтримці ERASMUS+ у період з 22.04.2024-03.05.2024 здійснили академічну мобільність викладачів за програмою DAAD, під час якої прийняли участь у блок-модулі «Green Project Development and Management» в Університеті сталого розвитку Еберсвальде (Німеччина).

Програмою мобільності було передбачено семінар, на якому учасники мали представити та обговорити різні аспекти, перспективи, напрями щодо розвитку зелених проєктів з урахуванням інновацій для забезпечення сталого розвитку, а також командна робота з коучингом.

Для участі в семінарі викладачами підготовлено та представлено презентацію на тему «Стейкхолдери як ключовий фактор успіху проєктів сталого розвитку».

У складі крос-національної робочої групи викладачі НТУ разом з представниками Університету сталого розвитку Еберсвальде (Німеччина) та Українським Національним Лісотехнічним університетом (Львів) навчалися розробляти проєктну заявку за вимогами Erasmus+, програма ЄС для освіти, навчання, молоді та спорту.

Щиро вдячні програмі організаторам: ERASMUS+, DAAD та Університету сталого розвитку Еберсвальде за унікальну можливість та цінний досвід.