logo

ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСКНИКА ФЕП 2018

7 листопада 2018 року, так, саме 7 листопада – у день народження нашого рідного університету (вже 74 роки!) – відбувся очікуваний Дебют першокурсника факультету економіки та права.

На чудовому святковому концерті «Навколосвітня подорож» гідно себе презентували шість груп наших першокурсників: ТП-І-1, ТП-І-2, ТП-І-3, ЕП-І-1, ФП-І-1 та ФП-І-2. Кожна група мала завдання передати звичаї, традиції та атмосферу тієї країни, представляти яку отримала за жеребкуванням.

На свято були запрошені ректор університету Дмитриченко Микола Федорович, проректор з навчальної роботи  Грищук Олександр Казимирович, декан факультету економіки та права Бондар Наталія Миколаївна, декан факультету менеджменту, логістики та туризму Бакуліч Олена Олександрівна, декан автомеханічного факультету Матейчик Василь Петрович, декан факультету транспортних та інформаційних технологій Данчук Віктор Дмитрович та декан факультету транспортного будівництва  Славінська Олена Сергіївна, заступники декана факультету економіки та права Кривенко Олена Костянтинівна та Ярова Руслана Василівна, завідувачі та викладачі кафедр університету, голова студентського самоврядування НТУ Басько Андрій.

До складу журі були запрошені проректор з навчальної роботи  Грищук О.К., декан ФЕП Бондар Н.М., заступники декана факультету економіки та права Кривенко О.К., Ярова Р.В. та Голова студентського самоврядування ФЕП Албул Є.

На концерті наші артисти мали змогу заспівати романтичні французькі пісні, виконати запальні бразильські танці, здійснити подорож до загадкової Індії, завітати до аристократичної та вибагливої Англії, побачити чарівну Іспанію та заглянути до вишуканої Італії.

Викладачі, студенти та гості свята отримали задоволення від дійсно ідеального поєднання голосів та чудових пісень у виконанні витонченої Вікторії Риги (ТП-4-2) та мужніх Романова Вадима (ТП-1-2) та Афоніна Володимира (ВП-4-1).

Не обійшлося свято і без визначення переможців. Команда групи ТП-І-2 здобула перемогу за найкращу презентацію пригод українців у сонячній Іспанії. Команда групи ЕП-1-1 посіла 2 місце за зворушливу історію кохання індійського студента до української дівчини. Чарівні та неперевершені дівчата групи ФП-1-2 з романтичною презентацією Франції обійняли 3 місце.

У номінації «Музичний номер» було нагороджено студентів групи ФП-І-2, які запросили глядачів у подорож Бразилією, студенти групи ТП-І-1 перемогли у номінації «Найкраща хореографія» під час презентації  історії про навчання англійського принця в НТУ, а групу студентів ТП-І-3 – у номінації «Найкраща акторська майстерність» за веселу історію життя українських заробітчан в Італії.

Окремо слід відзначити чарівний голос нашої студентки-філолога Федорової Альбіни (ФП-1-2) у номінації «Вокал».

Традиційно студентський конкурс було завершено обранням Міс та Містера факультету. Міс ФЕП стала Можарівська Ірина (ФП-І-2), а Містером ФЕП – Романов Вадим (ТП-І-2), які своїм талантом та неординарністю разом вибороли честь представляти ФЕП на головній події університету «Міс та Містер НТУ».

Велику подяку за підготовку та організацію свята висловлюємо голові студентського самоврядування Албул Єлизаветі (ТП-4-1) та студентам старших курсів, які допомагали першокурсникам: Ризі Вікторії (ТП-4-1), Гочарук Діні (ТП-3-1), Афоніну Володимиру (ВП-4-1), Капто Анні (ЕП-2-1), Шрамко Юлії (ТП-3-1), Валієву Еріку (ТП-2-1), Олексійчуку Вячеславу (ТП-2-1).

Навколосвітня подорож найцікавішими країнами однозначно вдалася! Кожен отримав багато нових знань та емоцій. Студенти першого курсу ФЕП довели, що вони – найактивніші, найталановитіші та найдопитливіші; вони вклали любов та величезні старання у свій концерт і за це глядачі їм були безмежно вдячні!

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО