Конкурс «Міс та Містер НТУ – 2016»

Шлях до успіху… і неймовірний вир емоцій…

21 квітня 2016 року в актовій залі головного корпусу НТУ відбувся конкурс «Міс та Містер НТУ – 2016», на якому студенти своєю красою, розумом та талантами довели, що найкмітливіші хлопці та найчарівніші дівчата навчаються саме в нашому університеті.

Зі вступним словом виступив проректор з навчальної роботи професор Грищук Олександр Казимирович, який зауважив, що конкурс «Міс та Містер НТУ» є традиційним у стінах нашого НТУ. Він побажав усім студентам успіхів та удачі у конкурсі.

Вісім неординарних пар змагалися у чотирьох конкурсах. Першим випробуванням для них став конкурс «Візитка», у якому студенти продемонстрували свою акторську майстерність, виступаючи у різноманітних образах, які вони обрали для себе із відомих кінофільмів та мультфільмів. Кожна пара була дійсно яскравою та неповторною.

mr-ms-1

Інтелектуальний конкурс також виявився легким для наших конкурсантів. Завдяки своїй кмітливості та імпровізації учасники швидко дали цікаві відповіді на дотепні запитання від ведучих.

Дефіле конкурсантів пройшло на найвищому рівні. Учасники вишукано та граціозно презентували себе у колоритних народних костюмах під супровід пісні «Чом ти не прийшов» у виконанні Барабаш Юлії, Бондарук Крістіни, Лесько Павла і Нищімного Олександра та пісні «Запали вогонь» у виконанні талановитої студентки групи ТР-I-1 Полтавської Олени.

mr-ms-2

Справжньою родзинкою конкурсу був весняний вальс, який танцювали всі учасники конкурсу. Він продемонстрував витончене поєднання дівочої грації та чоловічої сили.

Не обійшлося свято без чарівного голосу Риги Вікторії та ефектного танцю Соколовської Дарини, переможців конкурсу «НТУ має таланти-2016» у номінації «Кращий вокал» та «Краща хореографія».

Талановиті студенти першого курсу (спеціальність «Економіка підприємства») розважили глядачів запальним танцем у популярному стилі 60-х років — стиляг.

Своєю цікавою імпровізацією, енергетикою та позитивом незрівнянні ведучі — Поліщук Ірина (студентка групи ТМ-I-1) та Харькін Ігор (студент групи БД-IV-2 тех.) — зробили конкурс «Міс та Містер НТУ-2016»  ще феєричнішим.

Особливу подяку за проведення такого грандіозного заходу висловлюємо Кіс Ірині, Гарбуз Марині, Албул Єлизаветі, Сироті Віті, Кебро Яні, Поліщук Ірині, Соколовській Дарині та Полтавській Олені, які, за словами конкурсантів, були найкреативнішими організаторами року.

Інтригуючим, хвилюючим та вирішальним моментом конкурсу стало оголошення результатів.

mr-ms-3

Містером та Міс НТУ-2016 стали Колесник Андрій та Бондарук Крістіна. Переможці поділилися своїми враженнями та емоціями від конкурсу, відповівши на декілька моїх запитань.

Конкурс «Міс та Містер НТУ- 2016» завершився, але спогади про нього залишаться у пам’яті наших конкурсантів надовго. Бажаю студентам та співробітникам НТУ творчого натхнення та цікавих ідей, щоб у наступному навчальному році провести ще не один такий захід!