Ми вразимо вас своїми талантами

30 листопада 2017 року у Національному транспортному університеті відбувся черговий огляд-конкурс студентських талантів університету. Вражали своїми талантами студенти факультету транспортних та інформаційних технологій.

Святково прикрашений смайликами та кольоровими кульками зал був переповнений студентами ФТІТу та інших факультетів.

На святі також були присутні декани та заступники деканів усіх факультетів. Підтримати своїх вихованців прийшли завідувачі кафедр, викладачі, співробітники факультету, «групи підтримки» учасників концерту.

Концерт відкрив проректор з навчальної роботи професор Грищук Олександр Казимирович, який побажав успішних виступів учасникам та неперевершених вражень глядачам.

Зі вступним словом виступив декан факультету професор Данчук Віктор Дмитрович, який тепло привітав учасників концерту та глядачів. Він підкреслив, що саме студентам факультету транспортних та інформаційних технологій надана велика місія творити легенду теперішнього часу, легенду майбутнього.