Міжнародна співпраця Національного транспортного університету в рамках програми Erasmus+

Забезпечення плідної співпраці з Європейськими закладами вищої освіти, науковими установами та організаціями в рамках виконання міжнародних освітянських та наукових проектів є одним з ключових аспектів стратегії інтернаціоналізації Національного транспортного університету. Навіть у цей складний для країни та університету час, ми постійно працюємо над розширення ЗВО-партнерів. Так, 5 вересня відбулося підписання міжінституційної угоди з Kaunas University of Applied Sciences (Литва). Даною угодою передбачено, та вже реалізовано академічна мобільність 12 студентів та одного викладача. Термін дії угоди до 2027 року.

Впевнені в подальшій плідній співпраці з Kaunas University of Applied Sciences.