logo

Мотокоманда Національного транспортного університету третій рік поспіль здобуває Кубок України з мотокросу.

Цього року заявилась велика кількість команд на фіналі Кубку України з мотокросу. Команда нашого університету, у складі восьми гонщиків успішно виступила на змаганнях у місті Буча на Київщині. В залік увійшли 5 найкращих заїздів у 8 класах мотоциклів (50 см3, 65 см3, 85 см3, клас хобі-МХ2, клас хобі-МХ1, клас МХ2, клас МХ1, клас Ветеран). В класі 50 см.куб. перше місце Тимур Кулешов (7 років), він на мотоциклі з 2-х років, потрапляв у Книгу Рекордів УкраЇни, як наймолодший мотоцикліст України. Клас 65 см. куб. третє місце Володимир Кубечко (7 років),. Клас 85 см. куб. Данило Сітак (13 років) посів п’яте місце, Павло Рябчук (11 років) шосте місце, клас хобі-МХ2 Дмитро Марчук (14 років) перше місце, Артем Беглов п’яте місце, в класі «Ветеран» переміг легендарний гонщик майстер спорту міжнародного класу Олександр Морозов, в класі МХ1 перше місце зайняв багаторазовий призер чемпіонатів Європи з мотокросу майстер спорту міжнародного класу, аспірант Національного транспортного університету Дмитро Асманов. В заїзді Дмитрові не пощастило, як рік тому, під час старту його знов зачепили і він впав. Асманов останнім виїхав на дистанцію, проявив залізний характер і зумів обігнати всіх учасників змагань, фінішувати першим з відривом від інших учасників змагань. Володарем Кубка України з мотокросу 2020 року, втретє поспіль, знову стала команда Національного транспортного університету. Це вагоме спортивне досягнення.