logo

Мотокоманда НТУ посіла третє місце у фіналі особисто-командного Кубка України з мотокросу 2022 року

15 жовтня 2022 року на трасі СТК «Сона» у місті Буча пройшли змагання на Кубок України з мотокросу в особистому та командному заліку.

Організатори змогли провести такий захід на пошкодженій воєнними діями трасі у Бучі. Вони зробили велику роботу, щоб зібрати всіх разом, розкиданих війною, гонщиків для того, щоб вони змогли відчути атмосферу драйву, адреналіну та швидкості.

Мотокоманда НТУ цього разу виступала не у повному складі. Шансів повторити минулорічний успіх – нагадаємо, мотокоманда університету чотири роки поспіль здобувала Кубок України з мотокросу, не було.

Справа в тому в залік йдуть десять найкращих заїздів, показаних гонщиками у восьми класах мотоциклах. Із «золотого» переможного складу команди НТУ на старт змогли вийти лише половина командних гонщиків, порівняно з торішнім роком. Потрібно було терміново шукати заміну в резерві серед гонщиків, які поки не можуть показати високі результати. Знайти резерв вдалося, але зароблених ними залікових очок не вистачило до першого переможного місця в Кубку України. У підсумку перше місце посіли господарі траси команда СТК «Сона» – 239 очок, друге місце – команда «Бучач-Екстрім» – 222 очки, третє місце команда НТУ – 211 очок.

У класі 65 див. юний Ярослав Шпак (10 років) був два рази шостим у заїздах.

Клас 85 см. куб. дуже гарний результат у молодих перспективних гонщиків, друге місце – Павло Рябчук (13 років), третє – Максим Полуян (12 років).

Клас МХ2 – Данило Сітак (15 років) уперше виступав у цьому дорослому класі мотоциклів. Дебют був гарний для новачка у цьому класі – шосте та п’яте місце у заїздах.

Клас МХ1 – відмінний результат, перші місця у двох заїздах зайняв багаторазовий призер чемпіонатів Європи з мотокросу, майстер спорту міжнародного класу, аспірант Національного транспортного університету Дмитро Асманов. Хоча основним його суперником був сильний і досвідчений гонщик Микола Пащинський (команда СТК «Сона» місто Буча), який дуже хотів перемогти на своїй трасі у найпрестижнішому класі мотоциклів.

Клас «Хоббі-МХ1» – Антон Корнійчук сходить у першому заїзді. Причина – пробив заднє колесо, для команди НТУ це втрата дуже потрібних залікових очок. А у другому заїзді Антон зайняв гарне призове третє місце.

У класі «Ветеран» знову впевнено переміг відомий гонщик Костянтин Уткін – перше та друге місце у заїздах.

Інші гонщики – Максим Царенок, Олександр Наливайко, Анатолій Єфімов дуже старалися, але їхні результати не увійшли до командного заліку.