ОГОЛОШЕННЯ 17 травня 2018 року

17 травня 2018 р. у приміщенні науково-технічної бібліотеки  НТУ (вул. М. Бойчука, 42) у читальній залі (кім. 802) об 12.00 відбудеться засідання спеціальної секції «Голодомор 1932–1933 років в Україні: геноцид, етноцид, селяноцид», яка проводиться в рамках LXXIV наукової конференції професорсько-викладацького складу аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету і присвячена 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні.

У роботі конференції беруть участь відомі вчені-суспільствознавці – дослідники проблем Голодомору з провідних вищих навчальних закладів Києва, Київської області, України та науково-дослідних інститутів НАН України:

• Колесник В.Ф. – доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, завідувач кафедри давньої та нової історії України Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Кульчицький С.В. – доктор історичних наук, професор, головний науковий співробітник відділу історії України 20-30-х рр. XX ст. Інституту історії України НАН України;
  • Шаповал Ю.І. – доктор історичних наук, професор провідний науковий співробітник Інституту, політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса НАН України.

Запрошуються всі бажаючі.