Підписання угоди між Експертною службою МВС України та Національним транспортним університетом

З метою обміну передовими практиками та досвідом у сфері освіти та науки, підвищення якості освіти та ефективності наукових досліджень, підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки, професійної майстерності здобувачів освіти, розширення можливостей викладачів та студентів у набутті досвіду проведення науково-дослідної роботи та впровадження її результатів,
15 березня 2023 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Національним транспортним університетом та Експертною службою МВС України, ректором університету Миколою Федоровичем Дмитриченко та директором Експертної служби Сергієм Григоровичем Кримчуком.

За час існування Експертної служби МВС України вдалося створити сучасну, потужну, динамічну структуру, завдяки чому вже багато років успішно здійснюється організаційне та нормативне керівництво діяльністю підпорядкованих експертних підрозділів.

Кадровим ядром та мозком цієї системи є колектив висококваліфікованих фахівців, справжніх інтелектуалів, основні функції яких не обмежуються лише проведенням судової експертизи та експертних досліджень, але включають забезпечення оглядів місць подій, ведення криміналістичних обліків, організацію взаємодії з підрозділами Національної поліції з питань застосування науково-технічних методів та техніко-криміналістичних засобів у розкритті та розслідуванні злочинів. Щорічно працівниками Експертної служби МВС України проводиться понад 250 тисяч експертиз та досліджень.

Станом на сьогодні в підрозділах Експертної служби МВС України працює близько 60 випускників Національного транспортного університету. Це вказує на потужний досвід співпраці між університетом та Експертною службою.

Щиро віримо, що дана угода дозволить розширити можливості студентів, викладачів університету, а також працівників Експертної служби до спільних теоретичних, практичних та наукових досліджень.