logo

Підсумкова атестація бакалаврів факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян

З 10 по 14 червня 2024 року в Національному транспортному університеті відбулася підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян.

Національний транспортний університет забезпечив проведення атестації у змішаному форматі. Дистанційно змогли захиститися  військовослужбовці Збройних Сил України, які перебувають на передовій, а також студенти, які внаслідок ворожої агресії були змушені покинути свої домівки і на сьогоднішній день перебувають за кордоном.

Голови та члени Екзаменаційних комісій відзначили високий рівень виконання кваліфікаційних робіт та підготовки усіх здобувачів освіти. Представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальностями в провідних компаніях та установах у відповідних галузях.

Загалом атестувалося понад сто сімдесят студентів-бакалаврів заочної форми навчання за двадцять однією освітньо-професійною програмою. Чотири випускники отримали диплом з відзнакою.

Колектив факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян Національного транспортного університету вітає випускників з успішною атестацією та бажає їм невпинного розвитку, професійних досягнень та активної участі у повоєнній відбудові України.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО