Підсумкова атестація здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян

У Національному транспортному університеті з 24 по 27 січня 2023 року проходила підсумкова атестація здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян.

Працювало 19 екзаменаційних комісій за 21 освітньою програмою. Магістерські роботи захистили 88 студентів. 15 студентів спеціальності 081 «Право» складали підсумковий атестаційний іспит.

Атестація студентів відбувалась у змішаному режимі з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій.

В аудиторіях університету виявили бажання захищатись близько 90% студентів-випускників. Під час оголошення повітряних тривог робота екзаменаційних комісій продовжувалась в укриттях університету.

Магістри у своїх доповідях вільно володіли матеріалом обраної теми досліджень, демонстрували високий рівень знань та практичну підготовку, висвітлювали актуальні питання результатів проведених практичних досліджень, а на запитання членів комісій давали вичерпні відповіді.

Голови та члени Екзаменаційних комісій відзначили високий рівень виконання магістерських робіт та підготовки усіх здобувачів освіти. Представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальностями в провідних компаніях та установах.

Вітаємо магістрів факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян з успішною атестацією та бажаємо подальших успіхів!