Початок захисту бакалаврських дипломних робіт дистанційно

Враховуючи нинішню ситуацію та заходи карантину, запроваджені через пандемію COVID-19, захисти бакалаврських робіт в Національному транспортному університеті відбуваються в дистанційному режимі.

Голови комісій відзначають високий рівень виконаних робіт та підготовки усіх студентів. Результати роботи екзаменаційних комісій показали, що професорсько-викладацький склад університету готує висококваліфікованих бакалаврів, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками.

Вітаємо наших студентів, які пройшли успішне випробування захистом, та дякуємо керівникам навчального процесу від кафедр і представникам комісій за професіоналізм, який цілком відповідає сучасним вимогам вищої освіти!