Початок захисту магістерських робіт Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів

25 травня 2020 року відбувся захист магістерських робіт Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів другий (магістерський) рівень вищої освіти заочної форми навчання студентів спеціальності 051 «Економіка» НТУ. Захист відбувався за допомогою технічного рішення Handgouts Meet від компанії Google).

Були присутні  всі члени комісії, а саме:

Бєлік М.В. – Голова, Генеральний директор ТОВ «Дункан Моторс»,  Козак Л. С. – заступник голови, професор, завідувач кафедри «Економіка»,  Бондар Н.М. – декан факультету Економіки та права, професор кафедри «Економіка», Гречан А.П. – професор кафедри «Економіка», Бабич Л.М.- доцент кафедри «Фінанси, облік і аудит», секретар – Парфентьєва О.Г. – старший викладач кафедри «Економіка».

З  оцінкою «відмінно»  захистилися  магістри: Шабалтун О. О., Костриця А.В., Паламарчук В.М.,  Будагян В.О.