Презентація проекту «eō Бізнес інкубатори» в Американському домі

Сьогодні в Американському домі у Києві, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), відбулась презентація проекту «eō Бізнес інкубатори», який має на меті стимулювати розвиток технологічної економіки в Україні. Даний проект передбачає відкриття двох «ео Бізнес інкубатори» перший в Києві, другий незабаром відкривається у Харкові.

На даний захід були запрошенні провідні науковці, керівники закладів вищої освіти, представники міністерства освіти та науки України (заступник міністра Греба Роман Володимирович), академії наук України, а також безпосередньо інструктори та керівники бізнес-інкубаторів (Чарльз Вайтхед, Сюзан Фрітц) з різних країн світу, модератором виступала директор Американського дому Крісті Енн Хофланд. Не зміг залишитися осторонь, даної події і Національний транспортний університет, який представили голова наукової ради студентів, аспірантів та молодих учених, професор Мельниченко О.І., та заступник декана факультету менеджменту, логістики та туризму, доцент Харута В.С.

«eō Бізнес інкубатори» є частиною Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка підтримує українські стартами, малі й середні підприємства, допомагає підвищити їхню конкурентоспроможність на національному та міжнародних ринках; сприяє створенню сприятливого та прозорого бізнес-середовища в Україні, а також підтримує розробку ефективної торгівельної політики, яка дасть змогу малим й середнім підприємствам скористатися перевагами угод про міжнародну торгівлю.

Хотілось би вірити, що даний унікальний менторський проект, розроблений для підтримки та розвитку інноваційного бізнесу, допоможе і випускникам Національного транспортного університету в реалізації їх планів та задумів.