Презентація виставки на кафедрі комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну

До дня Святого Миколая своєрідний творчий дарунок колегам та студентам підготував викладач кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну Микола Романович Кудренок у формі презентації персональної виставки.

Виставку зі вступним словом відкрив завідувач кафедри Микола Петрович Кузьмінець, відзначивши багатозмістовність та майстерність жанрових начерків: замальовок міських вулиць, пейзажів, натюрмортів.

Експозиція виставки також містить формальні композиції, начерки з вечірнього рисунку оголеної натури, які мають методичне значення в навчальному процесі для студентів спеціальності «Дизайн».

Микола Кудренок багато працює та експериментує в техніці акварельного живопису. Зокрема акварельні пейзажі, написані під час виїзних пленерів, вдало передають стан та настрій робіт.

Виставка знайшла теплий душевний відгук у всіх відвідувачів: колег, студентів, викладачів кафедр НТУ та гостей з інших вишів.

Виставка триватиме до 30 грудня 2020 року. Запрошуються всі бажаючі на перегляд експозицій Миколи Кудренка.