Про хід акредитаційної експертизи освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в Національному транспортному університеті

В період з 11 березня по 14 квітня 2021 року Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти проведено акредитаційні експертизи у віддалено (дистанційному) режимі за наступними освітніми програмами: Професійна освіта (транспорт) (спеціальність 015 Професійна освіта), Екологічна інженерія автотранспортної діяльності (спеціальність 183 Технології захисту навколишнього середовища), Технології захисту навколишнього середовища на автозаправних комплексах та підприємствах будівельної індустрії (спеціальність 183 Технології захисту навколишнього середовища), Гідротехнічні споруди в транспортному будівництві (спеціальність 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології)), Інженерія програмного забезпечення (спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення), Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка), Підприємництво в сфері управління нерухомим майном (спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність), Фінанси, банківська справа та страхування (спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування). З 28 по 30 квітня передбачена акредитаційна експертиза у віддалено (дистанційному) режимі освітньо-наукової програми Двигуни та енергетичні установки (спеціальність 142 Енергетичне машинобудування) за третім рівнем вищої освіти.