Про завершення акредитаційної експертизи освітньо-наукових програм третього (наукового) рівня вищої освіти в Національному транспортному університеті

В період 28 по 30 квітня відбулася перша з досвіду університету акредитаційна експертиза у віддаленому (дистанційному) режимі освітньо-наукової програми Двигуни та енергетичні установки (спеціальність 142 Енергетичне машинобудування) за третім рівнем вищої освіти.

В червні місяці очікуємо проведення акредитаційних експертиз за освітньо-науковими програмами Будівництво та цивільна інженерія (спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія) та Транспортні технології на автомобільному транспорті (спеціальність 275 Транспортні технології на автомобільному транспорті) за третім рівнем вищої освіти.