Профорієнтаційний захід для молоді «Люби та розбудовуй Україну»

14 березня 2018 року Національний транспортний університет взяв участь у профорієнтаційному заході для молоді «Люби та розбудовуй Україну», який провели на території Київського бронетанкового заводу Київський міський центр зайнятості та ДК «Укроборонпром».

Захід відвідали більше 300 учнів старших класів загальноосвітніх шкіл Києва. Для школярів провели професіографічну екскурсію заводом (музей Київського бронетанкового заводу та механоскладальний цех), під час якої вони побачили, як виготовляють та модернізують бронетанкову техніку, дізналися про зміст професій, фахівців з яких потребує підприємство.

Нині заводу необхідні інженери-технологи та інженери-конструктори, здатні розробляти для оборонно-промислового комплексу України високотехнологічні проекти, а також кваліфіковані робітники – токарі, фрезерувальники, електрозварники. На підприємстві розроблена програма мотивації молодих фахівців: протягом трьох років вони щомісяця отримують 25 % доплати до посадового окладу, за необхідності забезпечуються місцем у гуртожитку.

Інформацію про те, як і де навчатись, щоб у подальшому отримати потрібну підприємству та цікаву для себе роботу, школярам та їхнім вчителям надали чотири присутніх на заході університеті, два коледжі та два професійні ліцеї. Заклади освіти спочатку у вигляді виступів-презентацій, а потім в індивідуальному спілкуванні зі старшокласниками представили широкий спектр освітніх можливостей: від здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника до здобуття освітніх ступенів бакалавра та магістра.

Національний транспортний університет представляли ст. викладач кафедри аеропортів А.В. Герасименко, канд. техн. наук, доцент кафедри дорожніх машин А.Б. Коваль, канд. філол. наук, доцент кафедри іноземної філології та перекладу Я.О. Мозгова, канд. техн. наук, доцент кафедри транспортного права та логістики, заступник декана факультету менеджменту, логістики та туризму В.С. Харута та канд. техн. наук, доцент кафедри транспортних технологій І.В. Хмельов.

Безперечно, такий захід допоможе школярам у виборі професії.

Національний транспортний університет працює над укладанням договору про співпрацю з Київським бронетанковим заводом, адже підприємство зацікавлене у проходженні нашими студентами виробничої та переддипломної практик та їх майбутньому працевлаштуванні на заводі.